FIBA Eiropas nodaļa lems par soda piemērošanu Latvijas izlases basketbolistam Kambalam

Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Eiropas nodaļa ("FIBA Europe") plāno lemt par soda piemērošanu Latvijas izlases centra spēlētājam Kasparam Kambalam, kuru Vācijas valstsvienība vaino uzbrukumā ar elkoni tās spēlētājam Stefanam Hamanam, vēsta Vācijas mediji.

Kā raksta Vācijas izdevums "Kicker", "FIBA Europe" par sodu Kambalam izlems līdz sestdienai. Latvijas izlase dalību Eiropas čempionātā jau ir beigusi, tāpēc īpašas steigas soda piespriešanā nav.

Hamanam pēc sadursmes ar Kambalas elkoni bija vajadzīga zobārsta palīdzība. Pēc cīņas ar Latvijas valstsvienību ārstus apmeklēt nācās arī citam Vācijas izlases basketbolistam Patrikam Femerlingam, kuram tika uzliktas trīs šuves pārsistajam degunam.

Kā ziņots, Latvijas izlase B apakšgrupas pēdējā spēlē, kas bija izšķirošā cīņā par iekļūšanu grupu turnīra otrajā kārtā, trešdien ar rezultātu 68:62 pieveica Vācijas valstsvienību, tomēr ar to nebija pietiekami iekļūšanai nākamajā kārtā. Latvijas valstsvienībai, lai iekļūtu otrajā apakšgrupu turnīrā, bija jāuzvar Vācijas valstsvienība vismaz ar astoņu punktu pārsvaru.

Jau ziņots, ka pirmajās divās turnīra dienās Latvijas izlase ar rezultātu 68:81 atzina Krievijas valstsvienības pārākumu un ar 51:60 zaudēja arī Francijas izlasei.

Latvijas izlase Eiropas čempionātā piedalījās septīto reizi kopš neatkarības atjaunošanas un piekto reizi pēc kārtas. Līdz šim labākais rezultāts tai ir bijusi izcīnīta astotā vieta, kas tika sasniegta 2001.gadā.

Savukārt pēdējie četri čempionāti Latvijas izlasei bijuši ļoti nesekmīgi, un ik reizi ieņemta pēdējā vieta apakšgrupā, kas neļāva turpināt cīņas par augstākām vietām.

Pievieno komentāru

Sports