"F.F.K. Livonijas" florbolisti zaudē Liepājas komandai "Kurši 3"

Aizputes florbola komanda "F.F.K. Livonija" piedzīvojusi zaudējumu Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā. Kurzemes reģiona čempionātā aizputnieki ar 2:8 zaudēja Liepājas komandai "Kurši 3".

Pirmais periods aizritēja līdzvērtīgā cīņā. Jau otrajā minūtē Kārlis Rudītis vadībā izvirzīja "F.F.K. Livoniju". Savukārt 17. minūtē Jānis Lagzdiņš panāca neizšķirtu - 1:1.

Otrajā periodā "Kurši 3" guva vēl četrus vārtus un izvirzījās vadībā ar 5:1. Ar vārtu guvumu izcēlās Rūdolfs Virga, Ēriks Kriviņš, Helmuts Feldmanis un Dāvids Jansons, kurš realizēja soda metienu.

Trešajā periodā vēl divus vārtus liepājnieku labā guva H. Feldmanis, bet vienu reizi precīzs bija Raitis Suhins. Aizputnieku labā vārtus guva Jānis Odiņš.

Nākamo spēli "F.F.K. Livonija" aizvadīs 6. februārī pulksten 19.30 Cīravā ar komandu "Talsi 2". Savukārt "Kurši 3" nākamo spēli spēlēs 8. februārī izbraukumā ar "Kandavas" vienību.