"F.F.K. Livonijas" florbolisti izcīna otro vietu "Salming" kausa izcīņā 1

Aizputes florbola komanda "F.F.K. Livonija" izcīnījusi otro vietu "Salming" kausa izcīņā florbolā. Par uzvarētājiem kļuva mājinieki - Tīnūžu florbolisti.

"F.F.K. Livonija" savas apakšgrupas pirmajā spēlē ar 1:0 uzvarēja florbola klubu "Svēte". "Momentu daudz, bet nav realizācija.Varbūt tas izskaidrojams ar to, ka komanda uz šo turnīru izbrauca jau pulksten piecos no rīta," stāsta "F.F.K. Livonijas" kapteinis Mareks Dēvits.

Otrajā spēlē aizputnieki ar 3:1 uzvarēja "Ķegumu". Pēc tam tika zaudēts ar 0:3 "Tīnūžu" vienībai. M. Dēvits norāda, ka spēlē ritējusi līdzvērtīga cīņa, aizputniekiem klibojusi momentu realizācija.
Savā apakšgrupā "F.F.K. Livonija" ierindojās otrajā vietā.

Turnīra turpinājumā aizputnieki ar 3:1 uzvarēja "Ikšķili" un ar 5:1 pārspēja "Kandavu", "Salming" kausa izcīņā iegūstot otro vietu. Trešajā vietā ierindojās "Ikšķile", aiz sevis atstājot "Kandavu", "Svēti", "Cietos riekstus", "Ķegumu" un komandu "Vilnius".

Turnīra organizētāji par labāko spēlētāju Aizputes komandā atzina M. Dēvitu, par turnīra labāko aizsargu - aizputnieku Uģi Pickaini.

"F.F.K. Livonija" spēlēja šādā sastāvā: vārtos Andris Jankovskis,aizsargi Mareks Dēvits(1 gūti vārti+1 rezultatīva piespēle),Uģis Pickainis(5+3),Jānis Braže,uzbrucēji Kārlis Rudītis(0+3),Jānis Odiņš(2+0),Jānis Bitenieks(2+0),Kaspars Kļevcovs(1+1),Gatis Butjanovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fans

Apsveicu. Malači aizputnieki. Vismaz kāds rajonā attīsta florbolu.

pirms 12 gadiem, 2009.03.05 14:15

Sports