"F.F.K. Livonija" uzvar turnīrā "Salmingsports.lv Pavasara kauss" 2

Aizputes florbola komanda "F.F.K. Livonija" uzvarējusi turnīrā "Salmingsports.lv Pavasara kauss", kas notika Tīnužos.

Turnīrā piedalījās astoņas komandas, kas vispirms tika sadalītas divās apakšgrupās.  Aizputnieki savā apakšgrupā pirmajā spēlē tikās ar Lietuvas komandu "Vilnius" un smagā cīņā nospēlēja neizšķirti 1:1, lai arī komandai bija pārsvars, stāsta "F.F.K. Livonijas" kapteinis Mareks Dēvits.

Nākamajā spēlē aizputnieki ar 4:2 uzvarēja florbola klubu "Svēte". Pretinieku sastāvā spēlēja virslīgas kluba "ASK/Lielvārde" spēlētājs Aivis Hammers. "Centāmies viņu neitralizēt, kas arī izdevās," norāda M. Dēvits.

Apakšgrupas pēdējā spēlē "Livonija" nospēlēja neizšķirti 2:2 ar vienību "ZSIC", grupā ierindojoties pirmajā vietā. Otro vietu ieguva "Svēte". Abas komandas turpināja cīņu ar otras apakšgrupas divām spēcīgākajām komandām - "Kandavu" un "Ikšķili".

Mačā pret "Kandavu" aizputnieki ātri nonāca zaudētāju lomā ar 0:2, bet mača turpinājumā parādīja cīnītāju raksturu un spēles pēdējās sešās minūtēs guva trīs vārtus. Tika izcīnīta uzvara ar 3:2. "Šī uzvara mums jau nodrošināja turnīrā pirmo vietu. Līdz ar to uz pēdējo spēli pret "Ikšķili" komanda izgāja laukumā bez motivācijas," stāsta M. Dēvits.

Spēlējot bez motiviācijas, aizputnieki pret "Ikšķili" nonāca zaudētāju lomā ar 0:3, tad saņēmās un mačā zaudēja ar 2:3. Otro vietu turnīrā ieguva "Svēte". Trešā bija "Ikšķile".

"Livonijas" sastāvā uzvaru guva vārtsargs Kaspars Roga, aizsargi: Mareks Dēvits, Miks Ķemeris, Nauris Kāpiņš, uzbrucēji: Artis Zvagulis, Jānis Bitenieks, Rihards Aleksējevs, Mareks Košeļevs, Jānis Braže. Par visa turnīra labāko vārtsargu tika atzīts aizputnieks K. Roga.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

x men

Ideāli.Pamazām Liepājas rajonā ienāk florbols.

pirms 11 gadiem, 2009.03.30 15:22

Fans

Labais! Mazā pilsētā jauns sporta veids un progresējoša komanda.Tikai uz priekšu.

pirms 11 gadiem, 2009.03.30 10:43

Sports