"F.F.K. Livonija" Latvijas čempionātā tiek pie otrās uzvaras 2

Aizputes florbola komanda "F.F.K. Livonija" izcīnījusi uzvaru Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā. Kurzemes reģiona čempionātā aizputnieki ar 4:3 izbraukumā uzvarēja komandu "Irlava-Lainets". Aizputniekiem tā bija otrā uzvara čempionātā.

Aizputes komandas kapteinis Mareks Dēvits stāsta, ka spēle bijusi grūta. Visu laiku vajadzējis maksimāli koncentrēties.

"Sen nebiju tā noskrējies. Izdevības gūt vārtus bija vairākas. Ielaist ar varējām mazāk, jo paši izveidojām pretiniekiem vārtu gūšanas iespējas. Jāuzteic vārtsarga meisterība, kurš atvairīja soda metienu," maču komentē M. Dēvits.

Viņaprāt, "F.F.K. Livonijas" lielākā problēma ir momentu realizēšana. Aizputnieku rādītājs līgā ir viszemākais - 11,4 procenti.

Aizputnieki vadībā izvirzījās pirmā perioda devītajā minūtē, kad vārtus guva Mareks Košeļevs. Mājinieki neizšķirtu panāca nepilnas divas minūtes pirms pirmā perioda beigām.

Otrā perioda vidū "Irlava-Lainets" izvirzījās vadībā ar 2:1. Tā arī noslēdzās otrais periods.

Trešā perioda sākumu lieliski aizvadīja aizputnieki, kuri pāris minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 4:2. Vārtus guva Lauris Zaicevs un Nauris Kāpiņš, bet vienu reizi mājinieki bumbiņu raidīja paši savos vārtos.

59 sekundes pirms trešā perioda beigām "Irlavas-Laineta" florbolisti rezultātu samazināja līdz minumam, bet pēcāk panākt neizšķirtu viņiem neizdevās.

Nākamo spēli aizputnieki aizvadīs piektdien, 30. janvārī, Liepājas 15. vidusskolas zālē ar Liepājas komandu "Kurši 3".