"F.F.K. Livonija" izbraukumā zaudē "Talsu 2" vienībai

Aizputes florbola komanda "F.F.K. Livonija" šovakar, 11. janvārī, izbraukumā piedzīvoja zaudējumu Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā. Aizputnieki Kurzemes reģiona čempionātā ar 6:18 zaudēja komandai "Talsi 2".

Pēc pirmā perioda ar 4:0 vadībā bija talsenieki, kuri otrā perioda sākumā panāca 6:0 savā labā. Otrā perioda vidū Lauris Zaicevs vienus vārtus atguva - 1:6, vēstīts Latvijas florbola savienības mājaslapā.

Mača turpinājumā "Talsi 2" guva vēl četrus vārtus, savukārt aizputnieku labā ar diviem vārtiem izcēlās Uģis Pickainis, bet vienu reizi precīzs bija Jānis Braže. Pēc otrā perioda mājinieki bija vadībā ar 10:4.

Trešajā periodā Talsu otrās komandas spēlētāji guva vēl astoņus vārtus, savukārt "F.F.K. Livonijas" labā vārtus guva Artis Zvagulis un J. Braže.

"Talsu 2" vienība Kurzemes reģiona čempionātā ir otrajā vietā, bet aizputniekiem pagaidām jāsamierinās ar pēdējo - sesto vietu.