F-1 sacensības turpmāk būs vērojamas TV3 kanālā

"Viasat Broadcasting" iegādājies ekskluzīvas tiesības translēt Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionātu, līdz ar to Latvijā šīs sacensības turpmāk translēs kanāls TV3, aģentūru LETA informēja televīzijā.

Tas notiks vismaz līdz 2011.gada sezonas noslēgumam.

Tomēr visā Latvijā redzamais TV3 translēs tikai pašas sacīkstes, bet treniņbraucienu un kvalifikāciju tiešraides nodrošinās kabeļtelevīzijas kanāls "Viasat Sport Baltic".

Šī gada F-1 sezona marta beigās sāksies ar Austrālijas "Grand Prix" izcīņu Melburnā, bet noslēgsies 1.novembrī ar Abū Dabī posmu. Kopumā šosezon būs 17 posmi.

"Esam pagodināti, ka TV3 skatītājiem Latvijā būs iespēja redzēt ekskluzīvas sacensību tiešraides interesantākajā autosporta disciplīnā pasaulē. Tas arī apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt mūsu skatītājiem labāko pieejamo izklaidi," norāda "TV 3 Latvia" direktore Baiba Zūzēna.

"Viasat" dos iespēju Latvijas skatītājiem sekot F-1 pilnā apjomā. Tiešraidēs tiks nodrošinātas ne tikai sacensības svētdienās, bet arī treniņbraucieni un kvalifikācija piektdienās un sestdienās.

Jau ziņots, ka vairāk nekā desmit pēdējās sezonas F-1 sacīkstes Latvijā bija iespējams vērot LNT kanālā.

Pievieno komentāru

Sports