"EVE ziemas kausa 2017" pirmais posms notiks Embūtē pie Troikām 1

Svētdien, 15. janvārī, starts tiks dots autosporta sacensību “EVE ziemas kauss 2017” pirmajam posmam. Pirmais posms norisināsies Vaiņodes novada Embūtes pagastā, SIA “Sproģu karjers” autokrosa trasē.

Trasi veidojuši autokrosisti Ojārs un Oskars Troikas. Trases garums ir nepilni 900 metri, ar diviem metošiem tramplīniem. Plānots, ka sacensībās tiks aizvadīti trīs braucieni, katrs pa diviem līdz trīs apļiem. Lai reģistrētos sacensībām biedrības "EVE autosports" mājaslapā ir jāaizpilda reģistrācijas forma.

Sacensībām pieteikties tiek aicināti arī autokrosa entuziasti, jo starp autosprinta braucieniem tiek plānots autokrosa šovs, kura fināls norisināsies tūliņ pēc autosprinta beigām. Tāpat arī autokrosa mašīnām ir atļauts startēt sprintā ar attiecīgu apriepojumu.

Nelabvēlīgu un ziemai neatbilstošu laika apstākļu gadījumā, “EVE ziemas kauss 2017” pirmais posms tiks pārcelts uz Vaiņodi un norisināsies Vaiņodes lidlauka teritorijā uz asfalta seguma.

Biedrības EVE autosports organizētā ziemas kausa izcīņa, standarta un sporta automašīnām, norisināsies sākot ar 2017. gada 15.janvāri. “EVE ziemas kauss 2017” ietvaros tiks aizvadīti pieci posmi. Pirmais posms 15. janvārī, otrais posms 29. janvārī, trešais posms 12. februārī, ceturtais posms 26. februārī un piektais posms 12. martā. Organizatori ir apzinājuši un izvērtējuši vairākas trases, kurās var rīkot ziemas kausa posmus. Labvēlīgos un ziemai atbilstošos laika apstākļos, EVE ziemas kausa dalībniekiem, tiks piedāvātas divas, līdz šim neizmantotas trases.

EVE ziemas kausa izcīņa notiks piecos posmos, bet kausa kopvērtējuma ieskaitē tiks vērtēti četri posmi. Junioriem un dāmām netiek piemērota dalības maksa. Ziemai neatbilstošu laika apstākļu gadījumā tiks atļauts startēt ar vasaras riepām, tai skaitā radžu klasē. EVE ziemas kausa posmos tiks pievērsta īpaša uzmanība automašīnas tehniskajam stāvoklim un atbilstībai sacensību nolikumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports