Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Emocionālas cīņas "Bruģa bumbas" posmā Grobiņā

Sestdien, 25. maijā, Grobiņas centrā pilsētas svētku ietvaros tika aizvadīts pirmais 2019. gada „Bruģa bumba” čempionāta posms. Kopumā sacensībās piedalījās 28 komandas piecās vecuma grupās, tādējādi noskaidrojot pirmos uzvarētājus un laureātus.
Meitenes savā starpā sacentās U-99 vecuma grupā, savukārt, zēni U-14, U-17 un U-99. Kā arī spēles norisinājās ierastajā MIX grupā, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām.

Par uzvarētājiem pašā mazākajā U14 vecuma grupā kļuva komanda “Gurķi”, bet 2.pozīcijā ierindojās vienība “Boti”. Savukārt godpilnā 3.vieta “Asiem Pipariem”. Savukāt U17 vecuma grupā nepārspēti palika “Albāņu mafija”, kuri aiz sevi 2. un 3.vietā atstāja, attiecīgi, “Odziņu” un “Laumeni”. Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē kļuva komanda ar visai amizantu nosaukumu „Ko Lūri”, aiz sevis 2.vietā atstājot „Nāk Vētra” basketbolistes, informē sacensību organizators Mārtiņš Kozlovskis.

MIX grupā uzvaras laurus 1.posmā plūca komanda “The Process”, kuri spraigā cīņā pārspēja vienību “Oskara Transports”, kas Liepājas vasaras ielu basketbola saimei ir gana labi pazīstama komanda jau kopš tā pirmsākumiem. Spraigākās cīņas izvērtās U-99 grupā vīriešiem, kurā kopumā startēja 15 komandas. Finālā spēkiem mērojās “Nīca/Supertuss” un “Sasha” basketbolisti, kuru liktenis izšķīrās dramatiski pilnā pēdējo sekunžu metienā. Vispirms “Nīca/Supertuss” līderis Matīss Caune ar “traku” tālmetienu spēja panākt izlīdzinājumu pamatlaika pēdējās sekundēs, bet papildlaikā tieši šī komanda guva pirmo grozu un triumfēja pirmajā 2019.gada posmā Grobiņā.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī pirmais finālists meistarības konkursam un par pirmā posma uzvarētāju kļuva Eduards Smiltnieks, kurš distanci “pieveica” 26,8 sekundēs. Atgādinām, ka galvenajā balvā, kura tiks izspēlēta pēdējā posmā, 10.augustā, uzvarētājs saņems 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības nama „Kurzeme”.

Nākošais posms norisināsies jau pēc nepilnām trijām nedēļām, 12. jūnijā – stāvlaukumā pie tirdzniecības centra “XL Sala” un ļoti iespējams, ka nākošajā reizē klāt nāks vēl vairāk spēcīgu pretinieku. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Tāpat U14 un U17 vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Atgādinām, ka “Bruģa Bumbas” čempionāta posmi iet kopējā FIBA 3 x 3 basketbola kalendārā, tādējādi jebkuram dalībniekam ir iespēja krāt sev punktus un Latvijai Pasaules rangā!

„Bruģa bumba” kalendārs:
2.posms    12. jūnijs    18:30     (XL Sala posms)
3.posms    28. jūnijs    18:30     (Street Burgers posms)
4.posms    13. jūlijs    11:00     (T/n Kurzeme posms)
5.posms    31. jūlijs    18:30     (LOC Olimpiskā centra posms)
6.posms    10.augusts    11:00     (T/n Kurzeme noslēguma posms).

1.posma rezultāti:
U-14 zēni

1.vieta    „Gurķi” (Emīls Vizulis, Jānis Dejus, Kristers Briška)
2.vieta    „Boti” (Kristers Cetrovskis, Gabriels Cetrovskis, Gustavs Riekstiņš, Viesturs Birsāns)
3.vieta “Asie Pipari” (Edvards Jonaitis, Emīls Skābardis, Marks Ševčenko)

U-17 jaunieši
1.vieta    „Albāņu mafija” (Raivo Cālītis, Gustavs Jakubauskis, Kristers Matisons, Miks Cīrulis)
2.vieta    „Odziņa” (Arturs Vuciņš, Alekss Jurēvičus, Linards Ore, Matīss Stalovskis)
3.vieta    „Laumene” (Elvis Polis, Pauls Skrīvers, Daniels Stirna)

U-99 vīrieši
1.vieta    „Nīca/Supertuss” (Matīss Caune, Toms Fricbergs, Matīss Čaupjonoks, Andžs Korps)
2.vieta    „Sasha” (Ričards Krauklis, Agris Šļoža, Toms Mackars)
3.vieta    „Litrs pa īsu” (Jānis Ķudis, Raivo Šķila, Arturs Malakausks, Mareks Malakausks)

U-99 dāmas
1.vieta    „Ko lūri” (Mariona Tamsone, Katrīna Bula, Anna Auptmane, Annija Ķergalve)
2.vieta    „Nāk vētra” (Katrīna Dzintare, Laura Šmite, Karlīna Kalna, Megija Ķestere)

MIX grupa
1.vieta    „The Process” (Roberts Kalve, Dāvis Silenieks, Markuss Gūža, Annija Ķergalve)
2.vieta    „Oskara Transports” (Raivis Kabiņeckis, Elvis Šukteris, Katrīna Bula, Uvis Vārna)


Pievieno komentāru

Sports