Emīls Baltaiskalns folkreisa sezonu noslēdz uz goda pjedestāla 1

Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā finišēja Latvijas Automobiļu federācijas folkreisa Vasaras kausa izcīņa, kuras pēdējā posmā trešo vietu ieguva aizputnieks Emīls Baltaiskalns. Viņš pirmo reizi kāpa uz goda pjedestāla.

Pēdējā posma fināla pirmā apļa beigās nepaveicās vecpilniekam Andim Dreimanim un aizputniekam Sandim Baltaiskalnam. Abi masveida sadursmē palika trases malā.

Pēdējā posmā uzvarēja Siguldas sportists Guntars Gabrāns, bet otrais bija tukumnieks Jānis Orbidāns.

Folkreisa Vasaras kausa kopvērtējumā no "SK Vecpils" braucējiem visaugstāk tika E. Baltaiskalns, kurš ar 45 punktiem ierindojās sestajā vietā. Devītā vieta sezonas kopvērtējumā tika durbeniekam Reinim Lankupam, bet 16. vietā bija grobiņnieks Mairis Zēns, uzreiz aiz sevis attsājot aizputnieku Matīsu Šadri. Labāko 20 sportistu vidū vēl tika A. Dreimanis, kurš bija 19. vietā.

Folkreisa Vasaras kausā triumfēja G. Gabrāns, otrais bija Ivo Gabrāns (abiem pa 85), bet trešais ar 60 punktiem palika Baldones sportists Jānis Āboliņš.