Eiropas sieviešu basketbola čempionāta norisi valsts finansējuma samazinājums tomēr neietekmēs 1

Neraugoties uz samazināto dotāciju Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm organizēšanai, Latvijas Basketbola savienība savā iekšienē, kā arī pateicoties mobilo sakaru operatora "Tele2" kļūšanai par sacensību ģenerālsponsoru, atradīs līdzekļus, lai nodrošinātu čempionāta pilnvērtīgu norisi, aģentūru LETA informēja sacensību sporta direktors Valts Miltovičs.

LETA jau ziņoja, ka marta beigās Izglītības un zinātnes ministrija no dotācijas Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm organizēšanai pārdalīja 19 749 latus Eiropas čempionāta ratiņbasketbolā organizēšanai un saistībā ar šo samazinājumu tika paredzētas soda naudas no Starptautiskās Basketbola federācijas Eiropas nodaļas.

Kā pastāstīja Miltovičs, arī "FIBA Europe" pārstāvji, kuri tikuši informēti par šo samazinājumu, pauduši izpratni par to, ka finansējums samazināts, lai nodrošinātu ratiņbasketbola čempionāta sarīkošanu un solījuši nepiemērot sodus iespējamu sacensības norises nepilnību gadījumā.

Jau ziņots, ka vakar Rīgā viesojās "FIBA Europe" vadība, kura tikās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (JL), kas kopš pagājušās nedēļas kļuvis par darba grupas vadītāju čempionāta organizēšanas uzraudzībai, kā arī pārējiem darba grupas dalībniekiem, Latvijas Basketbola savienības pārstāvjiem un nodibinājuma "Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm 2009" vadību.

Starptautiskās Basketbola federācijas pārstāvji atzinīgi novērtēja Latvijas paveikto, gatavojoties čempionāta dalībnieku, viesu un līdzjutēju uzņemšanai.

2009.gada Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm no 7. līdz 20.jūnijam notiks trijās Latvijas pilsētās - Rīgā, Liepājā un Valmierā. Priekšsacīkšu cīņas Latvijas izlase aizvadīs Liepājā, bet izšķirošie mači notiks Rīgā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

cukurfabrika

http://www.youtube.com/watch?v=fZdlJf7SL5M

pirms 11 gadiem, 2009.04.08 00:29

Sports