"EEDC PRO" drifta Rīgas posms tiks atklāts pilsētas ielās

Jau šovakar, 27. maijā, pulksten 19:30, ar drifta automobiļu parādi tiks atklāts Austrumeiropas PRO drifta čempionāta 2. posma sacensību nedēļas nogale Rīgā.

Parāde sāksies Biķernieku sporta kompleksā un pa  S. Eizenšteina, Šmerļa, Brīvības, Vairoga, Ieriķu, A. Čaka, Pērnavas, Brīvības, Raiņa, 13. janvāra ielām un 11. novembra krastmalu Valsts policijas transporta eskorta pavadībā dosies uz Rātslaukumu, kur visi interesenti varēs tikties ar sportistiem un apskatīt PRO drifta sport automobiļus tuvplānā.

Biķernieku sporta kompleksā 28. maijā, sākot no pulksten 14, riepu kūpināšanas meistarībā sacentīsies sportisti no Baltijas valstīm, Skandināvijas un Krievijas, kā arī Latvijas godu aizstāvēs pašmāju drifta sportisti, ieskaitot 2010. gada Austrumeiropas PRO drifta čempionu Kristapu Blušu, kurš startēs ar amerikāņu drifta pioniera Tonija Andželo sporta automašīnu Mazda RX-8.

HGK Motorsport komanda Biķernieku trasē ir uzstādījusi lielu ekrānu, kas EEDC posma laikā Biķernieku trasē ļaus skatītājiem tribīnēs sekot līdzi notikumiem visā trasē kopumā. Biļetes uz pasākumu vēl var paspēt iegādāties Biļešu Serviss kasēs un Statoil degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā.

EEDC 2. posms Rīgā notiek pateicoties Live Riga, www.liveriga.lv, TVA Group, Motul, Garmin, Latakko, MadHouse, DC Shoes, BM Auto, TVNET, Radio 101 un LNT atbalstam.

Plašāka informācija pieejama www.hgkracing.com .

Pievieno komentāru

Sports