Durbes novada novusisti triumfē Liepājas rajona spartakiādē

Ar Durbes novada komandas uzvaru Aizputē noslēgušās Liepājas rajona pagastu, pilsētu un novadu 18. Spartakiādes sacensības novusā pirmajai grupai.

Dāmu konkurencē pirmo vietu dalīja abas Aizputes komandas spēlētājas Ilona Indrāne un Iveta Jonkus (18 punkti). Abas uzvarēja visas savas konkurentes un abām bija vienāda setu attiecība, stāsta sacensību tiesnesis Guntis Bucenieks.

Trešo vietu izcīnīja vaiņodniece Ilona Altēna (14), bet ceturtā ar tikpat punktiem bija nīceniece Līga Vasara, kura savstarpējā spēlē zaudēja. Piekto vietu ieguva vaiņodniece Ilona Blumberga (12), bet sestā bija durbeniece Vija Bikse (8).

Vīru turnīrā triumfēja durbenieks Jānis Tapiņš (34), aiz sevis atstājot priekulnieku Aivaru Trankali (32) un durbenieku Māri Siksnu (30). Labāko sešniekā vēl iekļuva priekulnieki Gundars Auznieks (28), Arturs Zīlītis (27) un Māris Isakovs (25).

Komandu vērtējumā uzvarēja Durbes novads (119). Otro vietu izcīnīja Priekule (112). Trešā bija Aizpute (108). Vēl piedalījās Vaiņode (99), Nīca (68) un Grobiņas pagasts (34).

Pievieno komentāru

Sports