Durbenieki dominē Liepājas novadu kausa izcīņas orientēšanās sportā pirmajā posmā 1

Aptuveni 50 dalībnieki Ziemupē izgājuši uz starta Liepājas novadu kausa izcīņas orientēšanās sportā pirmajā posmā. Tajā uzvarētāji noskaidroti vairākās vecuma grupās.

"S10" vecuma grupā uzvarēja durbeniece Ailinda Geruļska, bet otrā bija durbeniece Laine Benete. Zēniem šajā vecuma grupā uzvarēja durbenieks Romāns Bucis, otrais bija medzenieks Ralfs Bethers, trešais palika Leo Rodžers Dambis, informē sacensību koordinators Jānis Bethers.

"S13" vecuma grupā meiteņu grupā startēja vienīgi durbeniece Raičela Holštroma. Zēniem uzvarēja medzenieks Klāvs Bethers, otrais bija grobiņnieks Roberts Smilgainis, trešais - medzenieks Kristaps Čegauskis.

"S16" vecuma grupā ātrākā bija Marija Gudkova, aiz sevis atstājot Laini Rozenšteini un Olitu Stepanoviču (visas no Durbes). "V16" grupā uzvarēja Kristaps Kļava, otrais bija Emīls Skrubis, trešais - Mārcis Zvinklis (visi no Durbes).

"S" grupā triumfēja aizputniece Līga Virbule, aiz sevis atstājot durbenieci Gitu Stepanoviču un medzenieci Unu Betheri. "V" grupā uzvarēja medzenieks Dāvis Lapiņš, otrais bija kazdandznieks Rainers Meijers, trešais palika durbenieks Mārtiņš Bucis.

"S50" vecuma grupā grobiņniece Skaidrīte Otaņķe pārspēja durbenieci Silviju Penkuli.Vīriem šajā vecuma grupā durbenieks Māris Penkulis pārspēja grobiņnieku Māri Otaņķi.

Liepājas novadu kausa izcīņas otrā kārta būs otrdien, 30. aprīlī, pulksten 16 Bernātos. Norādes no Jūrmalciema ceļa pagrieziena.