Dunalkas sportisti tiks pie savas halles 2

Sporta halle Dunalkā beidzot būs gatava un uzņems aktīvā dzīves veida cienītājus. Tās rekonstrukcija ilga vairāk nekā divus gadus, piektdien raksta "Kursas Laiks".

Līdz 8. jūlijam ir jāpabeidz Dunalkas pagasta sporta halles nesošo konstrukciju, jumta un fasādes apdares rekonstrukcija, ziemeļu fasādes siltināšana. To paredz ar būvniekiem noslēgtā vienošanās. Kārtībā jābūt visām 1. stāva komunikācijām, to skaitā apkures, ventilācijas, ūdens un kanalizācijas sistēmai, elektroapgādei un apgaismojumam.

Līgumu par Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējuma piešķiršanu halles rekonstrukcijai Durbes novada dome ar Lauku atbalsta dienestu noslēdza jau 2009. gada rudenī.

Rekonstrukcijas darbus pilnsabiedrība "Building Partners" sāka 2010. gadā. Projektu bija plānots īstenot līdz 2011. gada 30. augustam.

2012. gada rudenī novada dome vēlējās līgumu firmai uzteikt, jo celtnieki, neizpildot uzdevumu, esot objektu patvaļīgi pametuši.

Būvnieku pārstāvis, jurists Ingus Valtiņš norādīja, ka celtnieki darbu nevar turpināt, jo tehniskajā projektā ir trūkumi.

Līgums tomēr netika lauzts, stāsta domes priekšsēdētājs Andrejs Radzevičs. Šā gada 23. aprīlī ar būvfirmu tika parakstīta vienošanās par būvdarbu izpildes turpināšanu. Pēc to paveikšanas hallē varēs atsākties sporta nodarbības.

Pēc tam varētu turpināties telpu, piemēram, atlētikas zāles izbūve otrajā stāvā, bet jau par pašvaldības līdzekļiem. Par to piešķiršanu būs jālemj jaunajam domes sastāvam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kauns

Ne vienmēr solīts makā krīt un šis kungs šobrīd meklē kotik varētu vēl pasolīt un piedāvāt...

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 16:29

Vēl jau nav

Četrus gadus Radzēvičs Dunalkas jauniešus atstāja bez sporta zāles.Par to taču viņu vajadzētu saukt pie atbildības.Cik tur lieki iztērēti līdzekļi.Nu, kad paša krēsls šūpojas un gatavs pašu izmest,nu būs jauniešiem sporta zāle.Kaut gan vēl jau nav.

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 14:51

Sports