Dunalkas basketbolisti piedzīvo murgu Vērgalē 7

Liepājas rajona basketbola meistarsacīkšu pirmajā līgā Vērgales basketbolisti negaidīti viegli vakar savā laukumā uzvarēja vienu no galvenajiem favorītiem - Dunalkas komandu. Dunalcnieki otrajā puslaikā izcēlās ar īpašu neprecizitāti.

Vērgales vīri Dunalkas komandu uzvarēja ar 30 punktu pārsvaru - 84:54, stāsta Vērgales sporta metodiķis Alfrēds Magone. Viņš komentē, ka pretiniekiem īpaši nekrita, savukārt vērgalnieki nospēlējuši pārdomāti un labi aizsardzībā. Iztikuši bez nevajadzīgām piezīmēm.

"Murgs," vakardienas maču komentē Dunalkas sporta metodiķis Aigars Stonis. Viņš norāda, ka Dunalka uz spēli aizbraukusi vislabākajā sastāvā.

Pirmajā puslaikā ritējusi līdzvērtīga cīņa, bet otrajā puslaikā Dunalka nav varējusi iemest no jebkuras pozīcijas. "Riktīgi dabūjām pa muguru. Man nav vārdu," sašutis par Dunalkas spēlētāju slābo sniegumu ir A. Stonis.

"Viņi zonu spēlēja. Maniem snaiperiem nekas nekrita," piebilst A. Stonis.

Vērgales kontā ir trīs uzvaras trijās spēles. Dunalkai tagad ir divas uzvaras un viens zaudējums.

Komentāri 7

Dunalcniece

Dunalkas puishi tik un taa ir labaakiee...
Bijusais Dunalkas pagasta sporta metodikis A.Stonis pareizi teica par Dunalkas "Zvaigžnu komandu" Labaakie snaiperi....

pirms 11 gadiem, 2009.08.14 15:43

Sandis

Stonis tā lielījās, ka viņa komandai pretinieku nav un neesot zaudējuši nevienu spēli pēdējos 3 gadus!!!! še tev nu bija zvaigžņu komanda... :D

pirms 11 gadiem, 2009.01.15 18:39