Dukuri uzsāk cīņu par Soču olimpiskajām medaļām

Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri šodien uzsāk cīņu par Soču olimpisko spēļu medaļām, bet kopumā šodien sacensībās piedalās seši Latvijas sportisti.

Vispirms plkst.12 pēc Latvijas laika distanču slēpošanas sacensības 15 kilometru distancē klasiskajā stilā uzsāks Arvis Liepiņš un Jānis Paipals, kuri trasē dosies ar attiecīgi 75. un 82.kārtas numuru.

Kopumā sacensībās startēs 92 sportisti.

Pirms tam Sočos Liepiņš izcīnīja 61.vietu sprinta distancē un 66.pozīciju 30 kilometru skiatlonā, bet Paipals sprintā ierindojās 71.vietā.

Šī brīža Latvijas labākais slēpotājs ir 23 gadus vecais Liepiņš, bet 30 gadus vecais Paipals piedalās jau savā otrajā Olimpiādē. Distanču slēpošanā katrai valstij automātiski ir garantētas divas olimpiskās ceļazīmes (viena vīriešu un vienu sieviešu), bet pie trešās Paipals tika pēc sekmīgiem startiem šī gada sākumā, kad pēdējās atlases nedēļās spēja iekļūt olimpiskā ranga labāko trīssimtniekā.

Savukārt plkst.14.30 pirmo braucienu aizvadīs vīriešu skeletonisti, Martinam un Tomasam Dukuriem trasē doties kā attiecīgi trešajam un ceturtajam.

Otrais brauciens sāksies plkst.16, bet noslēdzošie divi braucieni risināsies sestdien.

Pievieno komentāru

Sports