DU/"Swedbank" basketbolistes izcīna trešo uzvaru pēc kārtas LSBL turnīrā, liepājnieces zaudē

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) regulārajā čempionātā svētdien trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja DU/"Swedbank" komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 58:50 (16:12, 10:12, 14:10, 18:16) pieveica "Liepājas metalurgs" vienību.

Pirmajā puslaikā ritēja līdzīga cīņa un pēc nospēlētām 20 minūtēm DU/"Swedbank" komandas pārsvars bija divi punkti - 26:24.

Otrā puslaika sākumā laukuma saimnieces iekrāja desmit punktu pārsvaru, tomēr liepājnieces atspēlējās un mača galotne izvērtās saspringta. Mača izšķirošajos brīžos sekmīgāk tomēr darbojās mājinieces un nosargāja uzvaru.

LSBL kopvērtējumā komanda DU/"Swedbank" ar četrām uzvarām četros mačos ieņem stabilu ceturto vietu, savukārt "Liepājas metalurgs" ar vienu panākumu astoņās spēlēs atrodas priekšpēdējā, sestajā vietā.