Dod starta signālu "Liepājas metalurga" bērnu un jauniešu sporta pārņemšanai

Liepajas domes deputāti ceturtdien, 14. novembrī, domes sēdē nobalsoja par sporta kluba "Liepājas metalurgs" bērnu un jauniešu sporta pārņemšanu pašvaldības pakļautībā.

Liepājas dome ceturtdien saņēma "Liepājas metalurga" vēstuli, kurā lūgts pārņemt programmas "Futbols un hokejs" realizāciju, informē Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Vēstulē bija lūgums pārņemt programmas realizēšanu, nodrošinot 629 audzēkņiem treniņu nepārtraukšanu un 20 treneriem darba saglabāšanu.

Viņš norādīja, ka  pašvaldība sporta kluba vēstuli ļoti gaidījusi, ka beidzot "Liepājas metalurgs" nācis ar šādu iniciatīvu. "Mums nu beidzot ir iespējas pārņemt šīs funkcijas un pretendēt uz Izglītības ministrijas finansējumu, ieviest saidrību vecākiem un sportistiem," piebilda U. Sesks.

Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš domes sēdē uzsvēra, ka "Liepājas metalurgs" jau divus gadus veiksmīgi realizējis šo programmu sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, par akreditēto programmu no valsts saņemot 96 tūkstošus latu treneru atalgojumam. Tie ir 70 procenti no nepieciešmā atalgojuma treneru algām. "Būtiski ir arī nepārtraukt treniņu procesu," deputātus uz pozitīvu lēmumu mudināja A. Lagzdiņš.

Ar deviņām balsīm par, vienu pret un četriem deputātiem atturoties domnieki lēma dot starta signālu programmas nonākšanai pašvaldības pakļautībā no 1. janvāra.

Pievieno komentāru

Sports