Dobrecovs: "Pie viena sastāva nepierodiet!"

Kā ziņots, Latvijas kausa izcīņas futbolā 1/4 finālā sestdien "Liepājas metalurgs" savā laukumā ar 3:1 (2:1) pieveica Rīgas "Skonto" un saglabāja cerības spēlēt šīs sezonas UEFA Eiropas līgā.

Klubs piedāvā treneru komentārus:

SK "Liepājas metalurgs" komandas treneris Viktors Dobrecovs: "Pirmkārt gribu apsveikt visus liepājniekus ar labo sezonas sākumu. Prieks, ka jauno sezonu izdevās sākt ar uzvaru. Mums savu līdzjutēju atbalsts ir ļoti nepieciešams, tāpēc darīsim visu kas mūsu spēkos, lai arī turpmāk viņus priecētu ar uzvarām. Šodienas spēlei gatavojāmies ļoti nopietni. Mūsu pirmais uzdevums bija neitralizēt pretinieka ātros spēlētājus, kas mums arī izdevās. Šogad neieteiktu skatītājiem pierast pie viena sastāva, jo tas var diezgan būtiski atšķirties no spēles uz spēli atkarībā no pretinieka. Jaunie spēlētāji šodien nospēlēja labi. Taču tas, kuri, cik daudz un kādā līmenī šosezon spēlēs būs atkarīgs no viņu darba treniņos."

"Skonto" FC galvenais treneris Tamazs Pertija: "Šo spēli gribētu skatīt no diviem viedokļiem – aizsardzības un uzbrukuma. Cik, uzbrukumā spēlējām labi, tik aizsardzībā slikti. Savu lomu nospēlēja arī mūsu ātri gūtie vārti. Aizsargi noticēja, ka tā turpināsim. Liepājas komanda aizvadīja labu spēli. Zinājām, ka viņi ir spēcīgi standartu izspēlē un tiem arī gatavojāmies. Taču nespējām izpildīt pirms spēles izvirzītos uzdevumus. Kāpēc? To centīsimies noskaidrot. Laizāna noraidījumu tagad nevēlos pārspriest. Nāksies ar viņu aprunāties, jo pēdējo mēnešu laikā viens un tas pats tiesnesis viņu jau otro reizi noraida no laukuma. Domāju, šāda situācija vairs neatkārtosies."

Pievieno komentāru

Sports