Dobrecovs: Komanda ir gatava spēlei

Trešdien, 9. aprīlī FK Liepāja aizvadīs savu otro mājas spēli Latvijas „SMSCredit.lv virslīgas” 2014. gada čempionātā. Liepājā, stadiona „Daugava” rezerves laukumā tiks uzņemti Skonto futbolisti.

Spēles sākums 19:00.

Iepriekšējā sezonā Skonto līdz pat sezonas beigām cīnījās par čempionu titulu, taču beigās tika atzīts FK Ventspils pārākums. Šogad sezonas sākums iesācies veiksmīgi, lai arī aizvadīta tikai viena spēlē, izcīnīta uzvara pār ambiciozo Jūrmalas „Spartaks” komandu. Pirms sezonas vēl nebija skaidrības par komandas spēlēšanu virslīga, tad šobrīd viss ir atrisināt, lai varētu piedalīties. Ne tikai piedalīties, bet arī cīnīties par uzvarām. Skonto mērķis nemainīgs, cīnīties par čempionu titulu. Pieaicināti vairāki leģionāri, kas kopā ar vietējiem spēlētājiem, kā Valērijs Šabala un Juris Laizāns veido tiešām pieklājīgu sastāvu.

FK Liepāja virslīgā ir aizvadījusi divas spēles un izcīnījusi 4 punktus. Liepājnieki sezonas pirmā spēlē savu skatītāju priekšā uzvarēja FS METTA/LU futbolistus un nedēļu vēlāk Daugavpilī cīnījās neizšķirti ar BFC Daugava komandu.  Šonedēļ liepājnieki aizvadīs divas spēles un abas pret iepriekšējiem čempioniem. Trešdien savā laukumā cīnīsies ar Skonto, bet jau sestdien izbraukums uz Ventspili, kur savu viesmīlību izrādīs FK Ventspils.

FK Liepāja galvenais treneris Viktors Dobrecovs : Komanda ir pozitīvā noskaņojumā un ir gatava spēlei pret Skonto. Cīnīsimies vienīgi par uzvaru un domāju, ka tas maniem puišiem ir pa spēkam. Visi trenējas kopā ar komandu un nav neviens, kas izkritis no sastāva.

FK Liepāja vārtsargs Raivo Varažinskis : Šobrīd mums kalendārs diezgan saspringts, spēles ik pēc trīs dienām. Sagurums? Nav nekāda saguruma, esam gatavi nākamai spēlei. Spēles ar Skonto vienmēr bijušas aizraujošas un nešaubos, ka arī šī tāda būs.


Dāvids Jansons
FK Liepāja preses sekretārs

Pievieno komentāru

Sports