Divas spēles vienā vakarā

Trešdien, 20. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas divas basketbola spēles. Pulksten 17:00 „Liepājas Papīrs” aizvadīs savu pēdējo šīs sezonas regulārā čempionāta mājas spēli pret „Latvija U16 izlasi”, bet uzreiz pēc tam pulksten 19:30 „Liepāja/Triobet” svarīgā cīņā mērosies spēkiem ar BK „Jelgava”.

Trešdienas vakars Liepājas Olimpiskajā centrā paskries basketbola zīmē. Pirmajā šī vakara spēlē laukumā dosies Latvijas – Igaunijas sieviešu basketbola čempionāta dalībnieces – „Liepājas Papīrs” un „Latvija U16”. Abām komandām šī būs otrā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā spēlē oktobra mēnesī Rīgā nedaudz pārākas bija liepājnieces, kuras izcīnīja uzvaru ar rezultātu 59:57.
 
Arī turnīra tabulā krietni vien labāk ir sekmējies „Papīrs” basketbolistēm, kuras 20 aizvadītajās spēlēs ir izcīnījušas 13 uzvaras, turnīra tabulā ierindojoties 5. vietā. Savukārt „Latvijas U16” meitenes  tikpat nospēlētās spēlēs ir tikusi pie četriem panākumiem kopvērtējumā, atrodoties 10. pozīcijā 12 vienību konkurencē.

Liepājas basketbolistēm šī būs pēdējā regulārā čempionāta mājas spēle, tāpēc komanda darīs visu, lai to noslēgtu ar uzvaru. Par to būs iespējams pārliecināties trešdienas pēcpusdienā pulksten 17:00.

Uzreiz pēc sieviešu līgas spēles laukumā dosies vīri, kur ļoti svarīgu Aldaris latvijas Basketbola līgas 1. divīzijas spēli aizvadīs „Liepāja/Triobet”  un BK „Jelgava” komandas. Abām komandām šī būs jau ceturtā savstarpējā LBL spēle šajā sezonā. Divās no trijām nospēlētām cīņām pārāki ir bijuši jelgavnieki, bet pēdējā tikšanās reizē Jelgavā pārāki bija Liepājas basketbolisti, tādējādi aktīvi turpinot cīņu par play-off, kur iekļūs tikai sešas labākās regulārā čempionāta komandas.

Turnīra tabulā uz doto brīdi kārotajā 6. vietā atrodas tieši jelgavnieki, līdz ar to, liepājniekiem noteikti ir jāizcīna uzvara, pretējā gadījumā komanda praktiski būtu zaudējusi jebkādas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs.

To, vai liepājnieki šo vakaru noslēgs uz pozitīvas nots būs iespējams noskaidrot trešdienas vakarā pulksten 19:30. Mačam video tiešraidē būs iespējams sekot līdzi arī sportacentrs.com un to komentēs Normunda Atvars.

Pievieno komentāru

Sports