Diāna Ozoliņa izcīna sudraba medaļu, Oskars Elerts saļimst skrējiena laikā

Latvijas vieglatlētikas čempionātā no “Lejaskurzemes sporta” pārstāvjiem vienīgo medaļu izcīnīja Grobiņas pagasta vieglatlēte Diāna Ozoliņa.

D. Ozoliņa Latvijas čempionātā, kas pagājušās nedēļas nogalē notika Ventspilī, ieguva sudraba medaļu diska mešanā. Viņa uzrādīja rezultātu 44 metri un septiņi centimetri, vēstīts Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

D. Ozoliņa lodes grūšanā palika ceturtajā vietā – 12 metri un viens centimetrs.  

Piekto vietu lodes grūšanā (10.54) un sesto vietu šķēpa mešanā izcīnīja Zane Sīle. Sesto vietu lodes grūšanā ieguva Alvis Zeļģis (12.32). Viņš šo rezultātu uzrādīja pirmajā mēģinājumā, bet pārējie nebija sekmīgi.

110 metru barjerskrējienā sesto vietu ar 16,43 sekundēm izcīnīja Arturs Rozenbahs. Tas ir viens no viņa šā gada labākajiem rezultātiem, zina teikt A. Vērdiņš. A. Rozenbahs desmitajā vietā ierindojās tāllēkšanā – 6,56 metri.

10. vietu 1500 metru skrējienā ieguva Markens Eglenieks (4:28,81). Savukārt 200 metru skrējienā 13. vietā ierindojās Kristīne Plamše (27.80), bet 100 metru sprintā 13. vietu ieguva Jurģis Karulis (11.61).

100 metru skrējienā nepaveicās Oskaram Elertam, kurš priekšsacīkstēs uzrādīja trešo labāko rezultātu (11.08), bet finālskrējienā izstājās. “Muskuli sarāva, viņš skrejceļā saļima. Sešdesmit metru attālumā viņš bija otrais, būtu bijusi medaļa,” pārliecināts ir vieglatlētikas treneris Aivars Vērdiņš.

Pievieno komentāru

Sports