Dāvis Līvs pievienojas "Rodeo MX Racing Team" komandai

Liepājnieks Dāvis Līvs 2014. gada sezonā pārstāvēs Ventspils komandu "Rodeo MX Racing Team". Pirmdien ar viņu līgumu lauza Rīgas komanda "MX Moduls".

D. Līvs ir viens no aizvadīto gadu titulētākajiem Latvijas motokrosistiem un pēdējās divās sezonās viņš pārstāvēja ''MX Moduls'' komandu, taču pirms 2014.gada sezonas sadarbība tika pārtraukta, komandas vadībai kā iemeslu minot atšķirīgo skatījumu uz turpmāko izaugsmi un profesionālo motokrosu kopumā. Līvs ''MX Moduls'' sastāvā kļuva par divkārtēju Superkauss čempionu ''MX Pro'' klasē un 2012.gadā izcīnīja Latvijas čempiontitulu ''MX1'' klasē, informē Aigars Liepa.

Pievienošanās ''Rodeo MX Racing Team'' komandai ir visai loģisks solis, jo Ventspilī bāzētā komanda ir uzskatāma par vienu no visprofesionālākajām motokrosa komandām, kurai 2014.gada sezona jau būs 17.sezona Baltijas motokrosa apritē. Komandas vadītājs Arvis Sanders, komentējot Līva pievienošanos, atzīmēja, ka tā ir Dāvja atgriešanās ''Rodeo'' sastāvā, jo vairāk kā pirms desmit gadiem Līvs aizstāvēja šis komandas krāsas, braucot vēl ar 85cm3  klases motociklu.

Arvis Sanders(Rodeo MX RT vadītājs): ‘’Dāvja atgriešanās ir laba ziņa gan mūsu klubam, gan motokrosam kopumā. Mēs viņu ļoti labi pazīstam un zinām, ko no viņa var sagaidīt. Latvija nav tik ļoti bagāta ar augsta līmeņa motosportistiem, lai mēs šaubītos par šādu izvēli. Vienīgais mīnuss, ka tas ir noticis neilgi pirms sezonas sākuma un treniņprocess no tā būs mazliet cietis. Taču jau tuvākajā laikā Dāvis atsāks gatavošanos sezonai un, esmu pārliecināts, ka spēs sasniegt labu sportisko formu. Mēs no kluba puses, pateicoties lieliskajai sadarbībai ar Kristeru Serģi un KTM, Dāvim nodrošināsim augstākā līmeņa tehniku un apstākļus, lai izvirzītie mērķi tiktu sasniegti un nepaliktu tikai uz papīra. Runājot par mērķiem, Latvijā tie būs visaugstākie gan Superkausā, gan Latvijas čempionātā, bet pārējais - ar ko domāju lielas, starptautiskas sacīkstes,  būs atkarīgs no Dāvja un viņa rādītā snieguma trasēs. Ja jutīsim, ka forma ir laba, tad, visticamāk, startēsim arī kādā no tuvākajiem pasaules čempionāta posmiem.’’

D. Līvs, komentējot savu pievienošanos ''Rodeo'' klubam, bija visai attūrīgs vien nosakot, ka ir ļoti priecīgs par šādu notikumu pavērsienu un pateicīgs Arvim Sanderam par izrādīto uzticību. ''Šis man būs jauns izaicinājums. Pirmkārt, attaisnot izrādīto uzticību klubam ar sniegumu trasē. Otrkārt, ''Rodeo'' ir sadarbība ar KTM, bet ar šīs markas motocikliem esmu braucis tikai testos. Ceru, ka būs ļoti labi. Esmu motivēts cīnīties par visaugstākajām vietām, jebkurās sacensībās, kurās startēšu'', tā Līvs.

Pievieno komentāru

Sports