Dāvis Līvs par LČMX Superfinālu: "Jācīnās līdz galam - padoties negrasos"

Šo svētdien, 6.septembrī, Cēsīs tiks noskaidroti 2015.gada Latvijas čempioni motokrosā. Zinot, ka šajā posmā tiks piedāvāta iespēja dubultot iegūto punktu skaitu, paredzams, ka lielākajā daļā klašu cīņa par čempiona titulu būs ļoti sīva līdz pat finiša līnijai. Lai gan prestižās MX2 klases pirmā trijnieka punktu atšķirība ir visai liela, sniegtā iespēja, joprojām atstāj jautājumu – kurš sportists izcīnīs titulu? Lielākais potenciāls izcīnīt titulu mājinieku vidū  šobrīd ir Dāvim Līvam, informē Kristīne Ābelniece, Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) preses sekretāre.

Šobrīd Latvijas čempionāta MX2 klasē sezonas līderis ar 147 punktiem ir igaunis Indrek Magi. Sportista tuvākais sekotājs ar 116 punktiem ir motokluba „Rodeo” pārstāvis Dāvis Līvs, kurš iepriekšējās sezonās pārstāvēja ātro MX1 klasi. Labu rezultātu sezonas laikā uzrādījis arī „MX Moduls” sportists Kārlis Sabulis, ierindojoties kopvērtējuma 3.pozīcijā.

Tuvojoties sezonas noslēdzošajām cīņām, vicelīderis ir gatavs sevi pierādīt un darīt visu iespējamo, lai kļūtu par šī gada čempionu. Savu sniegumu šosezon vērtēju kā ļoti labu un uzskatu, ka izdarīts ir viss nepieciešamais, kas līdz šim bija jāizdara. Tagad atliek tikai stabili un pēc iespējas labāk nostartēt pēdējā posmā Cēsīs. Nekad nevajag padoties priekšlaicīgi – jācīnās līdz galam un tad jau redzēs, kas būs – padoties negrasos,” atskatoties uz paveikto stāsta Līvs.

Sportists arī atzina, ka ir apmierināts ar izvēli par labu Cēsu „Ezerkalnu” trasei, jo tai nevajadzētu sagādāt liekas grūtības sacensību laikā. Arī konkurence sacensībās esot laba, pie vienas starta barjeras stājoties gan Baltijas, gan Latvijas labākajiem braucējiem.
 
Kopā šosezon aizvadīti 3 Latvijas čempionāta posmi – Aizputē, Dobelē un Viļakā. Taču šogad pirmo reizi līdzjutējiem un sportistiem tiek piedāvāts LČMX Superfināls un tas ievērojami atšķirsies no tām sacensībām, ko esam pieraduši redzēt divu dienu garumā. Sacensību finālbraucieni jau sākot no plkst.: 11:00, bet dienas izskaņā tiks paziņoti čempioni.


Pievieno komentāru

Sports