Dalību Baltkrievijas atklātajā čempionātā uzsāk ar uzvaru pēcspēles metienu sērijā

"Liepājas metalurga" hokejisti savā laukumā trešdien, 3. septembrī, Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Minskas komandu "Keramin" - 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0).

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, abas pa reizei spēlēja arī mazākumā.

Jau otrā perioda 50. sekundē "Metalurgs" guva vārtus, precīzs bija Valērijs Fiļimonovs. - 1:0.  Sestajā minūtē viesi izmantoja skaitlisko vairākumu un panāca neizšķirtu, bet aptuveni divas minūtes vēlāk Artūrs Mickēvičs atjaunoja vadību "Metalurgam" - 2:1. Tā noslēdzās otrais periods.

Trešajā periodā viesi mēģināja atspēlēties, tas viņiem izdevās septiņas minūtes pirms perioda beigām - 2:2. Pēcāk neviena no komandām vārtus neguva un bija jāspēlē pagarinājums.

Arī tajā vārti netika gūti, bet pēc spēles metienu sērijā veiksmīgāki bija liepājnieki. Pēcspēles metienu sēriju skatīt šeit .

"Keramin" galvenā trenera Sergeja Petuhova (pa kreisi) un "Metalurga" galvenā trenera Vladimira Goluboviča komentāru skatīt šeit.

Vakar smagu zaudējumu piedzīvoja "Dinamo/Juniors" komanda, kas ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:3, 1:1) zaudēja Soļigorskas "Šahter" komandai. Vienīgos vārtus Latvijas kluba labā guva Toms Hartmanis, ziņo LETA.

Pievieno komentāru

Sports