Dalības maksa pusmaratonam pēc 17. jūnijam pieaugs

Liepājas Pusmaratonam, kas notiks 17. jūlijā, vēl mēnesi var reģistrēties par samazināto cenu, informē organizatori. Šobrīd tautas skrējienam (4.6km) un nūjošanas distancei (7km) ir iespējams reģistrēties par trim latiem, bērnu skrējienam – par vienu latu, bet pusmaratona disciplīnai – par septiņiem latiem.

No 17. jūnija dalības maksa par pusmaratona distanci būs desmit latu, tautas skrējienam – pieci lati, nūjošanai – četri lati, bet 16. un 17. jūlijā pusmaratonam dalības maksa pieaugs līdz 15 latiem, tautas skrējienam – sešiem latiem, nūjotājiem – četriem latiem, bet bērniem – līdz diviem latiem.

Reģistrēties var elektroniski www.liepajaspusmaratons.lv, www.liepajniekiem.lv, kā arī veikalā "Sportland" TC "Kurzeme" un Rīgā, A. Deglava ielā.

Samaksājot dalības maksu, katrs dalībnieks iegūst tiesības izmantot MyLaps (ChampionChip) laika uzskaites čipu sacensību laikā, izmantot mantu glabātuvi un riteņu novietni, labierīcības.

Reģistrētais dalībnieks saņems dalībnieka numura zīmi, ūdeni un sporta dzērienus distances dzirdināšanas punktos, uzkodas un ēdināšanu finišā, dāvaniņu no atbalstītājiem, piemiņas medaļu katram finišējušajam dalībniekam.

Laureāti 61 kategorijā saņems rīkotāju un atbalstītāju balvas, bet pusmaratona labākais sešinieks sieviešu un vīriešu grupā – arī naudas balvas.

Liepājas Pusmaratona nolikums un vairāk informācija par pašu skrējienu šeit .

Pievieno komentāru

Sports