Riteņbraucējs Ģirts Knubis - Nīcas novadā "Gada balvas sportā" ieguvējs

Komandas "MTB Nīca" jaunais riteņbraucējs Ģirts Knubis šogad Nīcas novadā valsts svētku laikā tika sumināts nominācijā "Gada balva sportā". 

Ģ. Knubis ir centīgs, mērķtiecīgs un talantīgs jaunietis. Viņš startējis gan individuāli, gan komandā un sasniedzis augstus rezultātus. Piedalījies vietējā un starptautiskā mēroga sacensībās, bet šogad “Latvijas rangā” savā vecuma grupā izcīnījis augsto trešo vietu. Arī komandas kopvērtējumā godalgotā vieta ir Ģirta nopelns, nežēlojot nedēļas nogales un startējot visās sacensībās, sociālajā tīklā "Facebook" par jauno sportistu vēsta Nīcas sporta halle.

Komanda "MTB Nīca" norāda, ka Ģ. Knubis bija trešais junioru konkurencē Latvijas Riteņbraukšanas Federācijas MTB rangā. MTB vivus maratonā sportists junioru grupā ieguva septīto vietu, bet pusmaratonā - 50. vietu. Jaunais talants bija otrais starp junioriem Lejaskurzemes MTB veloseriāla kopvērtējumā.

"Ģirts apzinīgi trenējas gan sezonas laikā, gan nesezonas laikā. Šogad sezonas laikā nobraucis ar velosipēdu ap 3000 km un pavadījis laiku uz velosipēda ap 300 stundām. Un Ģirts turpina trenēties 2021. gada MTB sezonai," vēsta komanda.

Jau vēstījām, ka šogad Nīcas novadā "Gada balvu sportā" ieguva arī futbola treneris Janeks Kreitāls.

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi