Liepājas rajona Sporta skolas snaiperi pārliecinoši triumfē Latvijas junioru čempionātā

Ar Liepājas rajona Sporta skolas snaiperi pārākumu Tukumā un Dobelē noslēdzās Latvijas junioru čempionāts ložu šaušanā, kurā piedalījās 12 komandas.

Liepājas rajona Sporta skolas ložu šāvēji no Aizputes junioru komandu vērtējumā ieguva zelta godalgas ar 241,4 punktiem, otro vietu ar 214,8 punktiem izcīnīja Dobeles sportga skolas pirmās komandas pārstāvji, bet bronzas godalgas tika Tukuma sporta skolas pirmajai komandai - 101,9 punkti. Liepājas rajona Sporta skolas otrā komanda ar 49 punktiem ierindojās desmitajā vietā, informē Liepājas rajona Sporta skolas snaiperu pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Individuālajā vērtējumā vingrinājumā "MŠ-30", kurā dalībnieki šāva ar mazkalibra ieročiem 30 šāvienus no stāvokļa guļus, sudraba medaļu ieguva Liepājas rajona Sporta skolas audzēkne Sanita Cīrule, bet bronzas godalga tika vēl vienai Liepājas rajona Sporta skolas sportistei Katei Katrīnai Lietavniece. Par Latvijas junioru čempioni kļuva dobelniece Dženeta Evardsone. Visas trīs šāvējas ieguva katra pa 290 punktiem.

Junioru konkurencē Liepājas rajona Sporta skolas puiši šajā vingrinājumā pie medaļām netika.

Vingrinājumā "MŠ-3x20" sudraba medaļu ieguva Liepājas rajona Sporta skolas snaipere Anna Stieģele (554), bet bronzas godalgu izcīnīja Kate Katrīna Lietavniece (549). Par Latvijas junioru čempioni kļuva Dž. Evardsone. Puišiem šajā vingrinājumā bronzas godalgu ieguva Liepājas rajona Sporta skolas snaiperis Jānis Lasmanis (550), sev priekšā palaižot tikai dobelnieku Robertu Lignicki (565) un Viļakas snaiperi Didzi Aleksānu (551).

Vingrinājumā "PŠ-60" meitenēm pamatvingrinājumā labākā bija Dž. Evardsone (609,3), sekoja Liepājas rajona Sporta skolas audzēknes Lenija Feldmane (605,6) un Sabīne Ķeķe (598,6). Finālā starp astoņām ložu šāvējām sešas bija aizputnieces. Par Latvijas junioru čempioni kļuva S. Ķeķe, otrā bija L. Feldmane, bet trešā palika Dž. Evardsone.

Puišiem vingrinājuma "PŠ-60" finālā zelta godalgu ieguva D. Aleksāns, otrais bija dobelnieks Mareks Langenfelds, bet bronzas medaļu ieguva J. Lasmanis.

Vingrinājumā "PŠ-60 MIX" startēja 11 komandas, bet pēc priekšsacīkšu četrām sērijām finālā tika pieci labākie pāri. Ar trešo labāko rezultātu finālā tika A. Stieģele un J. Lasmanis, kuri ieguva sudraba medaļas. Zelta medaļas ieguva Viļakas pārstāvji D. Aleksāns un Katrīna Ostrovska, bet bronzas medaļas tika dobelniekiem Beātei Šmukstai un R. Lignickim.

2. un 3. oktobrī Tukumā un Dobelē Liepājas rajona Sporta skolas ložu šāvēji startēs Latvijas Jaunatnes čempionātā vecākajā grupā. 

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi