Liepājas boulinga čempionāta līderis nostiprina pozīciju

Pagājušo otrdien atpūtas un izklaides centrā “Dzintara boulings” tika aizvadīts 2020. gada sezonas 5. posms Liepājas atklātajā boulinga čempionātā. Turnīrā pulcējās 39 dalībnieki no Liepājas un tuvējām Lietuvas pilsētām. Un tas ir jauns čempionāta apmeklētības rekords, informē Liepājas atklātā boulinga čempionāta organizators Kristaps Ruicēns.

Piecās kvalifikācijas spēlēs visstabilāko un pārliecinošāko sniegumu rādīja sezonas līderis Edvinas Špackauskas, kuram vidēji spēlē 197,8 punkti un garantēta vieta pusfinālā. Arī liepājniekiem turnīra kvalifikācija padevās veiksmīga, jo septiņi mūsējie spēja kvalificēties pusfinālam. Tie bija Toms Avgustinovičs, Pāvels Goroškovs, Gints Dzenis, Nauris Upenieks, Mihails Gņedašs, Juris Kibaļčičs un Konstantīns Solovjovs. Diemžēl pusfināla sniegums vairumam mūsējo vairs tik spožs nebija, jo tikai diviem, Gintam Dzenim un Konstantīnam Solovjovam bija pa spēkam kvalificēties finālam. Turklāt Dzenis to izdarīja, sasniedzot labāko rezultātu starp visiem pusfinālistiem. Vēl jāpiemin Nauris Upenieks, kurš, lai arī pusfinālā piekāpās savam oponentam Ričardam Andrijauskim, tomēr kopumā sasniedza 10. vietu, kas ir līdz šim viņa labākais sasniegums.

Finālā Gintam Dzenim nācās samierināties ar astoto pozīciju, taču neksatoties uz to, viņš kopvērtējumā apsteidza pagalam neveiksmīgi turnīru aizvadījušo Jāni Treimani un izvirzījās kā labakais no liepājniekiem. Solovjovam 5. pozīcija un viņš kopvērtējumā pakāpās uz 26. vietu, bet jāpiemin, ka Solovjovs aizvadījis šosezon vien divus posmus un tagad nākas iedzīt nokavēto. Apgāžot sporta likumu par kvalifikāciju un izslēgšanas spēlēm, arī finālā uzvaru izcīnīja Edvinas Špackauskas vēl vairāk nostiprinoties čempionāta tabulas galvgalī. Otrajā vietā ierindojās pērnā gada Liepājas čempions Stasis Munčis, bet trešo vietu izcīnija Rolandas Kupris.

Nākamais posms norisināsies 8. septembrī pulksten 18 atpūtas un izklaides centrā „Dzintara boulings”.

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi