Liepājas atklātais boulinga čempionāts uzņem apgriezienus

Otrdien, 3. martā, atpūtas un izklaides  centrā “Dzintata boulings” tika aizvadīts šās sezonas otrais posms Liepājas atklātājā čempionātā boulingā.

2. posmā pulcējās 36 bouleri no Liepājas un tuvējām Lietuvas pilsētām. 36 dalībnieki - tas ir dalīts trešais labākais apmeklējums Liepājas čempionāta pastāvēšanas laikā. Piecās aizraujošās kvalifikācijas spēlēs spēlētāji sacenstās par vakantajām 16 pusfināla vietām. Kvalifikācijai noslēdzoties, pusfinālā iekļuva pieci liepājnieki - Kristaps Ruicēns, Toms Šupstiks, Jānis Treimanis, Pāvels Goroškovs un Didzis Jēriņš. Sportiski vissāpīgāk bija liepājniekam Gintam Dzenim, kuram bija tik pat punktu, cik 16. vietas ieguvējam Ričardam Andrijauskim, bet pēc nolikuma, pateicoties labākai kvalifikācijas pēdējai partijai, pusfinālā iekļuva lietuvietis, informē Liepājas atklātā boulinga čempionāta organizators Kristaps Ruicēns.

Pusfināla izslēgšanas spēlēs veselos piecos pāros uzvarēja spēlētāji, kuriem kvalifikācijā bija nomināli vājāki rezultāti, kas nozīmē, ka kārtējo reizi pierādās viens no sporta likumiem - kvalifikācija un izslēgšanas turnīrs ir divas dažādas lietas. Kā vienīgais Liepājas pārstāvis, kurš iekļuva fināla bija Toms Šupstiks. Viņam fināla divās spēlēs vidēji 183 punkti un izcīnīta godpilnā 3. vieta. 2. vietā ierindojās Keštutis Kandrotas, aizvadot līdz šim savu labāko turnīru Liepājā. Bet pārliecinoši labākais 2. posmā ar vidēji spēlē 209 iegūtiem punktiem bija Edvinas Špackauskas, kurš ar šo triumfu dala 1.-3. vietu kopvērtējumā. Labākais no Liepājas kopvērtējumā ir pērnās sezonas līderis Jānis Teimanis tikai par 2 punktiem atpaliekot no vadošā trijnieka. Pilns kopvērtējums redzams mājaslapā dzintaraboulings.lv.

Nākamais posms norisināsies 7. aprīlī pulksten 18 atpūtas un izklaides centrā „Dzintara boulings”.

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi