Līdz piektdienas vakaram var pieteikties MTB velokrosam "Bernātu čiekurs 2019"

Svētdien, 29. septembrī, Nīcas novada Bernātos pie "Tautumeitām" notiks MTB velokrosa sacensības “Bernātu čiekurs 2019”. 

Sacensības sāksies pulksten 12, bet reģistrācija un numuru izņemšana būs no pulksten 10 līdz 11.45. Sacensības norisināsies vairākās vecuma grupās, kā arī pašiem jaunākajiem sacensību dalībniekiem būs iespēja piedalīties “DipDap” grupas braucienā vai bērnu braucienā, informē sacensību organizators Aivis Karzons.

Distance “Bernātu čiekurā” būs šķēršļota apvidus trasē. Viena apļa garums būs aptuveni četri kilometri. S10, S12, S14, V10 un V12 vecuma grupai būs jāveic viens aplis. S17 un V14 vecuma grupa veiks trīs apļus, bet V17, V20, V30 un V40+ riteņbraucēji spēkosies piecu apļu braucienā. Bērnu brauciena garums būs 1,5 kilometri, bet “DipDap” grupai būs jāsacenšas 250 metru distancē.

Pieteikšanās sacensībām notiek brīvā formā līdz piektdienai, 27. septembrim, rakstot uz e-pastu: aivis.karzons@inbox.lv. Jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvieta un komanda, ja tāda ir. Dalība “Bernātu čiekurā” būs bez maksas. Līdzi jāņem sacensībām atbilstošs velosipēds, ķivere un labs garastāvoklis. 

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi