Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jau sestdien velokrosa sacensības Gramzdā 1

Sestdien, 3. oktobrī, Gramzdas pagastā norisināsies bezmaksas mini velokross "Gramzdas zobrats 2015". Aicināti pieteikties visi interesenti, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu.

3. oktobrī Gramzdas pamatskolas stadionā no pulksten 10:30 sāksies dalībnieku reģistrācija un numuru izsniegšana, lai pulksten 12:30 piedalītos mini velokrosa sacensībās “Gramzdas zobrats 2015”. Viena apļa garums ir 4,5 km, bet kopējā distance dažādām vecumu grupām atšķiras. Detalizētāku informāciju par dalības noteikumiem var iegūt nolikumā, kas pieejams Vaiņodes un Priekules novadu mājaslapās.

Sacensību organizators, Gramzdas pamatskolas un Nīcas vidusskolas sporta skolotājs Aivis Karzons stāsta: “Šobrīd ir pieteikušies 22 dalībnieki. Tie pārstāv ne tikai vietējos novadus - Priekule, Embūte, Nīca, Rude un Liepāja -, bet arī tālākus reģionus - Talsi un Rīga. Noticis arī pirmais trases izmēģinājuma brauciens, kurā piedalījās šādu sacensību dalībnieki un trasi novērtēja kā vidēji tehniski grūtu, jo ir gan ātras un līkumotas meža takas, gan interesanti elementi grants karjerā, kā arī daži skrienamgabali. Papildus tam var baudīt arī skaistas dabas ainavas un ieelpot svaigu gaisu. Tāpēc aicinu ikvienu aktīvās atpūtas cienītāju pārbaudīt sava velosipēda bremzes un piedalīties sacensībās!”

Pieteikšanās velokrosam norisinās līdz 2. oktobrim  sūtot pieteikumu uz e-pastu: aivis.karzons@inbox.lv, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu; dzimšanas datus (mēnesis, gads); dzīvesvietu (pilsēta, novads); komandu (ja ir).

Varēs pieteikties arī sacensību dienā no plkst.10:30 līdz 12:00 Gramzdas pamatskolas stadionā ierīkotajā sekretariātā.

Pēc sacensību rezultātu apkopošanas ar medaļām tiks apbalvoti pirmie 3 vietu ieguvēji katrā vecuma grupā, gan sieviešu, gan vīriešu.

Iepriekš informējām, ka Gramzdas pagasta pašvaldība sadarbībā ar Gramzdas pamatskolu pirmo gadu organizē mini velokrosu ar mērķi popularizēt velosportu kā visiem pieejamu aktīvas atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu, kā arī parādīt Gramzdu, kā riteņbraukšanai  draudzīgu vietu.

Papildu informācija: Aivis Karzons, mob. 28470261.

Ar detalizētu mini velokrosa “Gramzdas zobrats 2015” nolikumu var iepazīties šeit: http://ej.uz/GramzdasMiniVelokross.>

Sagatavoja:
Velokrosa organizators Aivis Karzons

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ļoti labi!!!

Laba, pietiekami sarežģīta, pārdomāta trase. Laba organizatoriskā puse.Pirmajai reizei daudz dalībnieku. Un kolosāls laiks saulē un rudenīgajā dabā. Bija prieks tur būt! paldies Aivim un visiem viņa palīgiem!

pirms 4 gadiem, 2015.10.03 19:56

Citi sporta veidi