FOTO: Vecpilī dambretes mači pulcē kuplu dalībnieku skaitu

Trešdien, 19. februārī, Vecpilī tika sarīkots dambretes turnīrs, kas pulcēja kuplu dalībnieku skaitu.

"Turnīrs pulcēja 19 dalībniekus.  Liels prieks par kuplo dalībnieku skaitu. Spēlēts tika pa grupām : kungi, dāmas, bērni," stāsta Vecpils sporta metodiķis Agnis Gaulis. Viņš norāda, ka kungu grupā bija deviņi dalībnieki, dāmām bija septiņas dalībnieces, bērnu grupā piedalījās trīs dalībnieki, tādēļ viņiem nācās paspēkoties kopā ar dāmām.

Kungiem par uzvarētāju ar 13 punktiem kļuva Uldis Brūveris, aiz sevis labāko trijniekā atstājot Iļju Kiščuku (12 punkti), kā arī Imantu Kalvānu (11 punkti). Ceturtā vieta Ingusam Brūvenim (10 punkti), bet piektais palika Jānis Zālītis (8 punkti). Olimpisko sešinieku noslēdz Mārtiņš Stasis ar 6 punktiem, aiz sevis atstājot Nauri Laurutaviciusu, Edgaru Grundmani un Ivaru Dimzu.

Dāmām par  pārliecinošu uzvarētāju ar 17 punktiem kļuva Ārija Brūvere, aiz sevis labāko trijniekā atstājot Elvīru Jankovsku (16 punkti), kā arī Dzintru Lāci (14 punkti). Ceturtā vieta Birutai Rudovičai (13 punkti), bet piekā palika Inta Dreimane (8 punkti). Olimpisko sešinieku noslēdz Aiga Pērkone ar 7 punktiem, aiz sevis atstājot Gitu Tumpeli.

Bērniem ar visvairāk uzvarām pirmo vietu izcīnīja Valters Stasis, otrā vietā atstājot Elīnu Dimzu un trešā vietā Dāvi Stasi.

Uzvarētāji tika balvoti ar diplomiem un cūciņas formas gaļas dēlīšiem. Jo augstāka vieta, jo lielāks gaļas dēlītis.


Pievieno komentāru

Citi sporta veidi