Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Vanagas svin dubultuzvaru Uldiņkausa riču račā otrajā posmā

Svētdien, 19. aprīlī, Liepājā ar vērgalnieces Dainas Vanagas uzvaru noslēdzās Uldiņkausa riču račā desmit gadu jubilejas sezonas otrais posms. Kopvērtējumā gan vadību saglabā ziemupnieks Jānis Mackus.

Uz otro posmu ieradās septiņi dalībnieki. Pirmajā pusfinālā skaistu uzvaru svinēja debitante Sanda Kopštāle no Ziemupes. No šī galdiņa finālam kvalificējās arī ziemupnieks J. Mackus, trešā palika liepājniece Jana Egle, bet ar ceturto vietu bija jāsamierinās turnīra organizatoram un portāla "Rekurzeme.lv" pārstāvim Uldim Dobelim.

Otrajā pusfinālā triumfēja vērgalniece Iveta Vanaga, otrā bija vērgalniece D. Vanaga, bet trešais palika liepājnieks Ģirts Gertsons.

Laika trūkuma dēļ finālā vairs nepiedalījās pusfināla uzvarētāja S. Kopštāle, tāpēc viņai posmā tika ceturtā vieta. Cīņā par pirmo vietu uzvaru guva pagājušā gada čempione D. Vanaga, otrā bija I. Vanaga, bet trešais palika pirmā posma uzvarētājs J. Mackus.

Spēlē par piekto līdz septīto vietu uzvarēja Ģ. Gertsons, sestā bija J. Egle, bet septītais palika U. Dobelis.

Otrajā posmā nominācijā "Labākais kāvējs" uzvarēja U. Dobelis (40 reizes), otrā bija J. Egle (35), bet trešais - Ģ. Gertsons (25), tālāk sekoja I. Vanaga un J. Mackus (abiem pa 24), D. Vanaga (18), kā arī S. Kopštāle (9).

Pēc diviem posmiem kopvērtējumā Uldiņkausā vadībā ir J. Mackus (36 punkti), seko I. Vanaga (32), D. Vanaga (26), J. Egle (24), U. Dobelis (23), Ģ. Gertsons (20), S. Kopštāle, kuldīdzniece Ance Medne, rīdziniece Dace Romanovska (14), liepājnieces Baiba Luika un Zane Zālīte (abām pa 8).

Nominācijā "Labākais kāvējs" pēc diviem posmiem vadībā ir U. Dobelis (78), seko J. Egle (61), J. Mackus (50), Ģ. Gertsons (49), I. Vanaga (48), D. Vanaga (40), Z. Zālīte (31), A. Medne (23), B. Luika (16), D. Romanovska (14) un S. Kopštāle (9).

Kopumā Uldiņkausa desmit gadu jubilejas sezonā būs deviņi posmi. Visi laipni gaidīti uz trešo posmu.

Par Uldiņkausu uzzini:
https://www.draugiem.lv/group/16005201/ricu-racs/
https://twitter.com/uldinkauss

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi