FOTO: Vairāk nekā 200 dalībnieki cīnās par uzvaru Aizputes novada Ziemas sporta spēlēs

Aizputes novada 3. Ziemas sporta spēlēs piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieki, kuri sacentās desmit sporta veidos. Piedāvājam Kazdangas sporta organizatores Rigondas Ņikiforovas un Aizputes novada sporta centra bildes no sacensībām.

Zolītes sacensībās uzvarēja Cīrava, otrā bija Kalvene, bet trešā palika Aizpute.

Ložu šaušana sievietēm triumfēja Sanita Cīrule (Kazdanga), otrā bija Helēna Rozenberga (Kalvene), bet trešā - Sindija Čīma (Aizpute).
Ložu šaušana vīriešiem uzvarēja Andžejs Gūtmanis (Aizpute), otrais bija Kārlis Rozenbergs (Kalvene), aiz sevis atstājot Jāni Lasmani (Kazdanga).

Svara stieņa spiešana guļus sievietēm uzvarēja Jana Gundega Doniņa (Aizpute), otrā bija Kristīne Grīnberga (Aizpute), bet trešā - Sandra Locika (Aizpute).

Svara stieņa spiešana guļus vīriešiem spēcīgākais bija Arturs Linde (Aizpute), otrais - Artūrs Glaudiņš (Aizpute), bet trešais - Rolands Kurokins (Kazdanga).

Šahā sievietēm uzvarēja Rita Rūtiņa (Aizpute), otrā bija Ilze Holštroma (Kazdanga).

Šahā vīriešiem triumfēja Normunds Kalniņš (Aizputes pagasts), otrais bija Ādams Peniķis (Aizpute), bet trešais palika Ilgvars Vītols (Aizpute).

Dambretē vīriešiem par uzvarētāju kļuva Artūrs Cālītis (Kalvene), aiz sevis atstājot Haraldu Dobeli (Cīrava) un Ģirtu Dīcmani (Aizpute).

Dambretē sievietēm uzvarēja Anita Juska (Kazdanga), otrā bija Santa Zemture (Aizputes pagasts), bet trešā palika Baiba Petrevica (Kazdanga).

Novusā sievietēm uzvarēja Ilona Indrāne (Aizpute), otrā bija Sintija Millere (Kazdanga), bet trešā palika Mairita Zālīte (Kalvene).

Galda tenisā sievietēm uzvarēja Gaida Burbe (Aizpute), otrā bija Sabīne Druskina (Lažas pagasts), trešā palika Megija Druskins (Lažas pagasts).

Galda tenisā vīriešiem uzvarēja Andris Brikmanis (Aizpute), otrais bija Agris Ziemelis (Aizpute), trešo vietu ieguva Klāvs Bensons (Aizpute).

Florbolā uzvarēja Kazdanga, otrā bija komanda "Klosteris" (Aizpute), bet trešā palika Aizpute.

Dārtā uzvarēja Cīrava - Zintis Upenieks, Reinis Upenieks un Krista Petrova, otrā bija Aizpute - Rihards Frīdenbergs, Elvis Vilemsons un Terēze Džabrailova, trešais palika Aizputes pagasts - Aleksandrs Nadjaks, Edgars Strazds un Ilze Kirfa.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 7. marta numurā!

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi