FOTO: Šaha un dambretes sacensības Aizputē 1

Aizputes pilsētas svētku laikā arī šogad, kad saistībā ar “Covid-19” ierobežojumiem svētki tika svinēti daudz mazākā formātā, neizpalika tradicionālie pilsētas svētku turnīri šahā un dambretē.

Sacensību tiesnesis Jānis Rūtiņš stāsta, ka uz šaha turnīru šoreiz ieradās deviņi dalībnieki. Vīriešu konkurencē uzvarēja liepājnieks Āris Ozoliņš, otro vietu ieguva liepājnieks Andris Ivanovs, bet godpilnā trešā vieta tika aizputniekam Ilgvaram Vītolam. Dāmu konkurencē triumfēja grobiņniece Rudīte Bērziņa, otro vietu ieguva aizputniece Ligita Ķēde, bet trešā palika aizputniece Rita Rūtiņa.

Aizputes pilsētas svētku kopvērtējumā uzvarēja Ā. Ozoliņš, otrā vieta tika A. Ivanovam, bet trešā – labākai no dāmām R. Bērziņai. J. Rūtiņš piebilst, ka šahisti vienlaikus cīnījās arī par “Tempo” kausa izcīņas ceturtā posma ieskaites punktiem.

Nākamajā dienā pilsētas svētkos stafeti pārņēma dambretisti, kuri gan bija mazākā skaitā – ieradās vien pieci dalībnieki. Uzvarēja kuldīdznieks Jānis Rūtiņš, otrais bija liepājnieks Andris Burvis, bet trešo vietu ieguva liepājniece Valda Meire. Aiz labāko trijnieka palika cīravnieks Haralds Dobelis un kuldīdzniece Zenta Jēgere.

Sacensības bija “Tempo” kausa izcīņas trešais posms. “Tempo” kausa izcīņa abos sporta veidos Aizputē turpināsies septembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aizsvinējies

Vai Aizpute nesvin savus svētkus augusta sākumā? Svētki vēl garāki kā Latvijas simtgade. Malači Aizputnieki un prieks ka korespondenti tur līdzi.

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.07 14:25

Citi sporta veidi