FOTO: Orientieristi Karostā cīnās par Liepājas čempiona titulu

Aptuveni 130 dalībnieki sestdien, 10. oktobrī, Karostā izgāja uz starta Liepājas orientēšanās čempionātā, kurā tika noskaidroti labākie Liepājas puses orientieristi 2020. gadā.

Sacensības notika kādreizējā militārajā teritorijā Karostā. Apvidum bija raksturīgs gan priežu, gan lapu koku mežs, kā arī vairāki kādreizējie militārie objekti un liecības no pagājušajiem laikiem. Sacensību centrs bija iekārtots Tērvetes ielā 5.

"Apvidus ir varen jautrs - kārtīgs potīšu treniņš. Tas, kas no padomju laikiem šeit ir atstāts, tas viss ir redzams. Ir acīm baudāmas vietas. Tie, kas ir atbraukuši no tālākām vietām, var baudīt skrējienu gar jūru. Ir kalni, reljefs, džungļi, ceļi, takas, ceļi asfaltēti, betonēti," stāsta čempionāta organizators Jānis Bethers. Viņš piebilst, ka orientēšanās sporta sezona ir tuvu noslēgumam. Vēl 13. oktobrī Liepājā tumsas apstākļos bus pēdējais posms "DR-Krasta" seriālā.

J. Bethers vērtēja, ka Liepājas čempionātam bija laba atsaucība, jo paralēli arī citviet Latvijā notika orientēšanās sporta sacensības.

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi