FOTO: Liepājā vairāki simti vēlas izbaudīt nakts orientēšanās sacensības

Piektdienas, 25. septembra, vakarā Liepājā, LOC manēžā, sākās “Latvijas orientēšanās nakts” trīs stundu garumā, kurā dalībnieki ar mobilo aplikāciju varēja vākt punktus un atzīmēties kontrolpunktos. Liepājniekiem kontrolpunkti tika izvietoti pilsētas ielās un parkos, lai tiem ērti varētu piekļūt arī ģimeņu komandas.

Latvijas Orientēšanās nakts organizatori portālam stāstīja, ka sacensībām bija reģistrējušies vairāk nekā 400 dalībnieki, kas ir jauns šī pasākuma rekords. Interesenti varēja pieteikties arī pirms starta.

Piektdien starts tika dots astoņos vakarā, bet uzvarētājus apbalvos pulksten 23.30.

Ar plašu un daudzveidīgu pasākumu programmu visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim jau sesto reizi notiek #BeActive Eiropas Sporta nedēļa, kuras mērķis ir piesaistīt cilvēkus aktīvam dzīvesveidam, mazinot mazkustīguma izraisītās saslimšanas.

Organizatori Liepājā atgādina, ka bezmaksas pieteikšanās visiem pasākumiem vēl iespējama klātienē – gan 30 minūšu peldējumam baseinā, gan pārgājienam ar orientēšanās elementiem.

26. septembris – Nakts peldējums telpās un veloorientēšanās pilsētvidē

Sestdienas vakarpusē pie LOC Baseins&SPA tiks dots starts vienlaicīgi diviem pasākumiem.

“Nakts peldējums” telpās būs jautra un izglītojoša ballīte peldbaseinā, kurā aicināti piedalīties visa vecuma aktīva dzīvesveida piekritēji, lai pusstundas peldējumā nopeldētu pēc iespējas lielāku distanci.

“Nakts Velobums” Liepājā būs vienlaicīgi gan aktīvās velosezonas noslēguma pasākums, gan arī azartiska veloorientēšanās naktī ar mobilo aplikāciju un kontrolpunktiem visā pilsētas teritorijā.

Abi sestdienas ir piemēroti jebkurai vecuma grupai. Organizatori ir plānojuši pasākumus tā, lai dalībniekiem būtu iespēja piedalīties abos, ja dalībniekam ir tāda vēlēšanās.

Programma
19:00 – Reģistrācija un dalībnieku karšu saņemšana.
19:30 – Atklāšanas ceremonija, informācija, iesildīšanās.
19:50 – 21.00 Starti velorogaininga sacensībām.
20:00 – 22:15 Starti pusstundas peldējumiem dažādās sagatavotības grupām.
23:00 – Noslēgums peldējumiem un velorogaininga sacensībām.
23.30 – Velorogaininga uzvarētāju apbalvošana.

27. septembris – “BeActive pārgājiens” ar orientēšanās elementiem

“BeActive pārgājiena” ar orientēšanās elementiem starts Liepājā būs pie Beberliņu ūdenskrātuves.
Pārgājienā dalībnieki varēs doties 5 km ģimenes trasē un 15 km BeActive pārgājienā, kas vedīs pa piepilsētu mežu interesantākajām vietām un objektiem.

Programma
12:00 – Reģistrācija pārgājienam pie Beberliņu ūdenskrātuves
13:00 – Starts BeActive pārgājienam
14:00 – Starts Ģimeņu pārgājienam
15:00 – 17:00 Finišs
17:00 – 18:00 Noslēgums un zupas baudīšana.


Pievieno komentāru

Citi sporta veidi