FOTO: Kariņš sveic "Tokijas 2020" olimpisko un paralimpisko spēļu medaļniekus

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ceturtdien, 30. septembrī, tikās ar Tokijas 2020 olimpisko un paralimpisko spēļu medaļniekiem, treneriem, kā arī atbalsta personālu, lai sveiktu un godinātu sportistus par viņu panākumiem sporta spēlēs, portālu "ReKurZeme" informē Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.

“Es varu tikai apbrīnot jūs par apņēmību, ejot uz mērķi. Paldies jums, ka radāt gandrīz 2 miljoniem cilvēku Latvijā iespēju būt lepniem par savu valsti. Par to, ka mums ir sava valsts, kurā paši esam noteicēji. Jūs arī rādāt mums piemēru, kā uzņemties atbildību – par savu izvēli, uzvarām un arī zaudējumiem. Prieks par jūsu sasniegumiem un paldies par jūsu darbu – jūs visi esat mūsu varoņi!” godinot olimpiešus, uzsvēra K. Kariņš.

Ministru prezidents arī katram olimpietim pasniedza Ministru prezidenta pateicības rakstu un piemiņas medaļu.

Olimpiešu godināšanas pasākumā piedalījās arī Latvijas Olimpiskās komitejas un Latvijas Paralimpiskās komitejas vadība, kuras pārstāvji izteica pateicību par valsts sniegto atbalstu sportistiem, lai varētu pienācīgi sagatavoties sporta spēlēm. Pateicības vārdus izteica arī olimpiskie medaļnieki, 3x3 basketbola spēlētājs, olimpiskais čempions Agnis Čavars, kuram bija uzticēts gods nest Latvijas karogu Tokijas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, un vieglatlēts, bronzas medaļas ieguvējs Aigars Apinis. 

Godināšanas pasākumā piedalījās - 3x3 basketbolisti Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, kā arī Artūrs Strēlnieks; svarcēlājs Artūrs Plēsnieks, jātnieks Rihards Snikus un vieglatlēts Aigars Apinis. Latvijas Olimpisko komiteju pārstāvēja Kārlis Lejnieks, bet Latvijas Paralimpisko komiteju – Zane Skujiņa.

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi