FOTO: Grobiņas skolēni šaha čempionātā cīnās tik spraigi, ka nepārtraukti mainās līderi

Jau piekto gadu notiek Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas šaha čempionāts. Tajā četros turnīros cīnās 58 jaunie šahisti.
3. līdz 4. klašu grupā līderpozīcijās ar četriem punktiem ir Edvards Šulcs un Roberts Gedovius, ar trim punktiem seko Toms Ernests Virbulis, Elizabete Brikšķe, Ernests Jēkabsons, Kristaps Lēvalds, Laura Paegle un Emīls Skabarnieks, laikraksta "Kursas Laiks" 5. marta numurā tāsta skolas šaha pulciņa vadītāja Rudīte Bērziņa.

Piekto klašu grupā ar četriem punktiem līdere ir Linda Pudiņa, ar 3,5 punktiem seko Eduards Vārna un Ēriks Apenītis, bet trīs punktus ir ieguvuši Lauma Ekšteina, Evelīna Markus-Narvila un Madars Podnieks.

6. līdz 12. klašu grupā ar pieciem punktiem vadībā ir Verners Skrastiņš, trīs punkti ir Kārlim Andersonam, Kristam Jurkovskim, Kristianam Kulpem, Ievai Pūstniecei, Ivaram Ritenim un Tīnai Virbulei.

1. un 2. klašu grupā jaunie šahisti sacensības uzsāka tikai 19. februārī, jo vēl visu janvāri un februāri čakli mācījās matot pretinieka Karali. Viņiem ir aizvadītas divas kārtas. Ar diviem punktiem līderi ir Pēteris Bardulis, Elvis Baumanis, Duglass Kugrēns un Ernests Lauberts.

Citi sporta veidi