FOTO: Aizputē finišē "Tempo" kausa izcīņa šahā

Ar grobiņnieces Rudītes Bērziņas uzvaru Aizputē noslēdzās Neatkarības balvas izcīņa šahā, kas vienlaikus bija “Tempo” kausa izcīņas noslēgums. R. Bērziņa ieguva septiņus punktus, informē sacensību organizators Jānis Rūtiņš.

Otro vietu ieguva Saldus šahists Krišs Kopštāls, bet trešais bija Aizputes pagasta pārstāvis Normunds Kalniņš (abiem pa 6). Ceturtais bija Ādams Peniķis (5), piektajā vietā ierindojās Ligita Ķēde (4), bet labāko sešnieku noslēdza Ilgvars Vītols (3,5; visi no Aizputes).

Trešo vietu sievietēm ieguva aizputniece Rita Rūtiņa. Kopumā turnīrs pulcēja deviņus dalībniekus. Vēl piedalījās aizputnieks Valdis Ernstsons un Aizputes jaunais šahists Rihards Sermulis.

“Tempo” kausa izcīņas kopvērtējumā dalībniekiem vērtēja piecus labākos posmus no astoņiem. Vīriešiem par uzvarētāju kļuva N. Kalniņš (27,5), otro vietu ieguva liepājnieks Imants Gruduls (27), bet trešais bija I. Vītols (21). Labāko sešniekā vēl iekļuva Ā. Peniķis (20), liepājnieks Gunārs Lanka (19,5) un V. Ernstsons (18). Sievietēm kopvērtējumā uzvarēja L. Ķēde (20,5), aiz sevis atstājot R. Rūtiņu (14,5) un R. Bērziņu (10), kura kopumā piedalījās tikai divos posmos. Jauniešiem uzvarēja R. Sermulis.

15. decembrī pulksten 10 “Lejaskurzemes” bāzē notiks Aizputes novada atklātās meistarsacīkstes šahā.

Citi sporta veidi