Aizputnieki pārved daudz godalgu no Latvijas čempionāta ložu šaušanā

Aizputnieki ar daudzām godalgām atgriezušies no Latvijas pieaugušo čempionāta ložu šaušanā, kas divas dienas notika Dobelē ar mazkalibra ieročiem, bet noslēgumā bija sacensības Tukumā ar pneimatiskajām šautenēm.

17 komandu konkurencē triumfēja Dobeles otrā komanda (177 punkti), otro vietu ieguva Aizputes novads (130), kura sastāvā bija Kate Katrīna Lietavniece, Anna Stieģele, Helēna Rozenberga, Jānis Lasmanis, Kārlis Rozenbergs un Raivis Balodis. Trešā palika Dobeles pirmā komanda (102). Liepājas rajona Sporta skolas audzēkņi ieguva piekto vietu, informē aizputnieku pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Pirmajā dienā Dobelē vingrinājumā "MŠ 60" sieviešu konkurencē labākā no aizputniecēm bija S. Čīma, kura ieguva ceturto vietu. Vīriem par vicečempionu kļuva J. Lasmanis, bet trešais bija R. Balodis. Otrajā dienā vingrinājumā "MŠ-3x20" sudraba godalgu ieguva Sanita Cīrule, bet vīriem otrais bija R. Balodis, bet trešais - J. Lasmanis.

Trešajā dienā vingrinājumā "PŠ 60" sudraba godalgu finālā ieguva K. Rozenbergs. Iespaidīgs starts bija dāmu konkurencē, kur finālā viss godalgotais trijnieks piedērēja aizputniecēm - uzvarēja K. Lietavniece, otrā bija S. Čīma, bet trešā palika H. Rozenberga.

Vingrinājuma "PŠ-MIX" finālā bronzas godalgas ieguva K. Lietavniece un K. Rozenbergs.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 9. jūlija numurā!

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi