Aizputnieki izcīna godalgas Ilgoņa Freimaņa piemiņas sacensības

Aizputes novada snaiperi ar godalgām atgriezušies no Dobeles, kur 11. reizi notika trenera Ilgoņa Freimaņa piemiņas sacensības ložu šaušanā. Vingrinājumā “MŠ 60” uzvarēja dobelniece Dženeta Evardsone (587 punkti), otro vietu ieguva aizputniece Sindija Čīma (574), bet trešā bija aizputniece Kate Katrīna Lietavniece (573), informē Aizputes novada snaiperu pārstāvis Jānis Oskars Šalms. Viņš norāda, ka vīriem šajā vingrinājumā triumfēja Lietuvas čempions Rimvīds Spečius (592), aiz sevis atstājot dobelniekus Ēriku Filipēnoku (588) un Mareku Langenfeldu (585). Tālāk sekoja aizputnieki Jānis Lasmanis (584) un Raivis Balodis (580).

Vingrinājumā “PŠ 60” vīrieši un sievietes šāva atsevišķi, bet pēc tam astoņi labākie snaiperi spēkojās finālā. Sievietēm uzvarēja tukumniece Annija Nadīna Širvanova, otrā bija Dž. Evardsone, bet trešo vietu ieguva jaunā aizputniece Sabīne Ķeķe. Vīriem pirmais bija R. Spečius, otrais – Viļakas snaiperis Didzis Aleksāns, bet trešais dobelnieks Guntis Inauskis. J. Lasmanis bija sestajā vietā, bet R. Balodis – astotajā vietā.

No aizputniekiem ar sesto rezultātu finālā tika S. Ķeķe, bet ar astoto – Anna Stieģele. Finālā uzvarēja R. Spečius, otrais bija G. Inauskis, trešais – D. Aleksāns. Par lielu pārsteigumu S. Ķeķe ieguva ceturto vietu, bet A. Stieģele palika astotā.

Piektdien un sestdien Dobelē un Tukumā Liepājas rajona Sporta skola ar divām komandām startē Latvijas junioru čempionātā.

Pievieno komentāru

Citi sporta veidi