Cīravas pagasta Ziemas spartakiādē lielu popularitāti izpelnās volejbols 3

Cīravas pagasta Ziemas spartakiādē jau noskaidroti uzvarētāji šautriņu mešanā, dambretē, volejbolā, basketbolā un telpu futbolā. Programmā vēl atlikuši trīs sporta veidi.

Šautriņu mešanā dalībnieku nav bijis daudz. Spēlē “501” par uzvarētājiem kļuvuši Baiba Fricsone un pagasta sporta metodiķis Egils Rūtenbergs. Viņš norāda, ka spēlē “Mazā Šanhaja” uzvarējuši Annija Ivanovska un Elvis Ašmanis.

Popularitāti nav izpelnījusies arī dambrete. Tajā divu dāmu konkurencē pirmā bijusi Mudīte Dobele, bet otrā palikusi Helēna Ermansone. Vīriem četru dalībnieku konkurencē uzvarējis Haralds Dobelis, otrais bija Niks Jansons, bet trešais palika viņa brālis Klaudijs Jansons.

Liela dalībnieku atsaucība bijusi volejbolā, kurā piedalījušies arī dunalcnieki. Servēs uz precizitāti uzvarētāji kļuvuši par komandu kapteiņiem. Vīru konkursā labākie bija dunalcnieki Valdis Rutkaste, Edgars Stonis un Artūrs Grasmanis. Sievietēm labākās bija Inga Jansone, Kristīne Zaharāne un Inta Kļava. Par Ziemas spartakiādes uzvarētājiem kļuva I. Jansones komanda. Tajā vēl spēlēja Artis un Jānis Čanderi, Uvis Zaharāns, V. Rutkaste un I. Kļava. Otro vietu ieguva E. Stoņa komanda, bet trešā bija A. Grasmaņa komanda.

Basketbolā pagasta veterāni uzvarēja jaunos basketbolistus. Trīs punktu metēju konkursā uzvarēja A. Ivanovska, kura finālā pārspēja Anitu Šteinbergu. Vīriem triumfēja Dairis Draugs. Viņš finālā pārspēja Jāni Brūnu. Telpu futbolā uzvarēja komanda “Ašmaņi”. Tajā spēlēja E Ašmanis, Lauris un Sandris Norenbergi un Juris Kļava. Otro vietu ieguva “Putniņi”, bet trešie bija “Zahi”.

Cīravas pagasta Ziemas spartakiādē vēl būs galda teniss, novuss un zolīte. Ja būs atbilstoši laikapstākļi, arī ziemas sporta veidi. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

induļa

Vai Cīravas sporta metodiķis, tās sacensības nevarētu rīkot atklātas? Mēs no Aizputes arī vēlamies piedalīties. Mums pilsētā sporta metodiķa nav kas varētu spartakiādi sarīkot!

pirms 7 gadiem, 2014.01.04 21:08

Sports