Cīravas basketbolistes nodrošina novada čempionāta sudraba medaļas 1

Cīravas basketbolistes ceturtdien, 24. janvārī, AIzputes novada čempionāta basketbolā otrajā riņķī uzvarēja Aizputes pagastu, nodrošinot sev sudraba medaļas. Vīru turnīrā Kazdanga uzvarēja Cīravas profesionālo vidusskolu.

Cīravas basketbolistes izbraukumā ar 69:44 bija pārākas pār Aizputes pagasta spēlētājām, nodrošinot sev čempionāta sudraba medaļas. Aizputes pagasta basketbolistēm būs jāsamierinās ar bronzas godalgām, informē čempionāta galvenais tiesnesis Jānis Brūns.

Vīru turnīrā Cīravas profesionālā vidusskola savā laukumā ar 43:67 zaudēja Kazdanagi, kas spēlēja bez sava līdera Jāņa Tamsona un izšķirošo pārsvaru panāca trešajā ceturtdaļā. Pēc pirmā puslaika Kazdanagi bija tikai divu punktu pārsvars.

Piektdien, 25. janvārī, pulksten 20 Cīravā Aizputes novada čempionāta basketbolā vīriešiem otrajā riņķī spēlēs Cīrava un Kalvene.