Cīnās spraigi Lietuvas atklātajā čempionātā 7

"Priekules/Vaiņodes" handbolisti izcīnījuši ceturto vietu Lietuvas atklātā čempionāta handbolā veterāniem pirmajā posmā. Daudz netrūka, ka mūsējie būtu ierindojušies trešajā vietā.

Čempionāta pirmajā spēlē "Priekule/Vaiņode" ar 7:8 zaudēja "Elektrēnu" komandai. Priekules un Vaiņodes handbolisti bija vadībā ar 4:0, bet pretiniekiem izdevās panākt neizšķirtu un veiksmīgāk nospēlēt spēles galotni, stāsta "Priekules/Vaiņodes" vienības pārstāvis Andris Razma.

Otrajā spēlē mūsu veterāni ar 10:4 pārliecinoši uzvarēja komandu "Kalakutas" no Kauņas, bet trešajā mačā ar 7:11 zaudēja „Žemaitijai” no Šauļiem, lai arī četras minūtes pirms mača beigām "Priekule/Vaiņode" bija vadībā ar 7:6.

Turnīra pēdējā spēlē mūsu handbolisti sacentās ar Skrīveru veterāniem, uzvaras gadījumā izcīnot trešo vietu čempionāta pirmajā posmā. Pēdējā minūtē, spēlējot mazākumā, Skrīveru vīri panāca neizšķirtu - 9:9. "Visu spēli bijām vadībā ar vienu, divu vārtu starpību," komentē A. Razma.

"Priekules/Vaiņodes" komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Zigurds Ģībietis.

Turnīra tabula
1.Žemaitija (Šauļi)
2.Skrīveri (Latvija)
3.Elektrenai
4.Priekule/Vaiņode
5.HC „KALAKUTAS” Kauņa

Lietuvas atklātā čempionāta pirmais posms notika 7. novembrī Lietuvas pilsētā Pasvalē. Otrais posms notiks nākamā gada janvārī Kauņā.