"Čiekurkausu" iegūst Mārtiņš Vesperis; dalībnieku skaits pārsniedz prognozēto

Sporta pasākuma "Čiekurkauss 2013" galveno balvu ieguva Mārtiņš Vespers. Bernātos notikušajā pasākumā dalībnieku skaits bija lielāks nekā sākumā tika prognozēts.

Kopumā šogad "Čiekurkausā" piedalījās 159 dalībnieki, informē sacensību galvenais tiesnesis Ingars Kalējs. Viņš pasākuma laikā prognozēja, ka varētu būt aptuveni 100 sportotāji.

Nolikums paredzēja, ka balvas saņems uzvarētāji katrā no disciplīnām, bet galveno balvu – čiekurkausu – saņems pēc izlozes viens no dalībniekiem.

Futbols
Līdz 15 gadiem:

1.vieta- Varenie Bernāti (Nils Tumševics, Edgars Kovaļskis, Oskars Štāls, Gatis Sils, Dzintars Roze, Gatis Lūks)
2.vieta- Grūtnieces (Emīls Jansons, Kristiāns Lūks, Edijs Silts, Kristaps Čauris, Edijs Cibulis)
3.vieta- Lukoviči (Emīls Skudra, Dāvids Mokorenko, Mārcis Kalējs, Artis Grūbe, Raivis Svilis, Kristaps Bērziņš)

Virs 16 gadiem:
1.vieta-Jack&Daniel (Niks Jakubovskis, Ringolds Luters, Artūrs Strēlis, Elvijs Maulics, Zintis Megnis)
2.vieta-Dzintars Ošenieks (Mārcis Štolceris, Dāvis Leiteris, Sandijs Žodziņš, Jānis Kupšis jun., Miķelis Pumpurs, Edgars Jirgens)
3.vieta- Pūt un palaid (Nauris Mačs, Uģis Neimanis, Mārcis Neimanis, Artis Štolceris, Juris Dejus, Matīss Kalējs)

Pludmales volejbols

1.vieta-Kaimiņi (Dainis Kopštāls, Ivars Apinis, Kristīne Apsīte, Aira Apine)
2.vieta-Bauda (Evita Tetere, Andris Teteris, Ainars Teteris)
3.vieta-Pludmales volejbola pionieri (Marika Varslavāne, Dainis Zombergs, Artjoms Grjazevs)

Komandu stafete
1.vieta- Zelta Zvaigzne (Guntis Drāznieks, Mārtiņš Kalnišķis, Lelde Jagmina, Linda Spāģe)
2.vieta- Rosols (Edgars Sprūds, Sandis Svilis, Inga jansone, Anna Annija Juhnēviča)
3.vieta-Ģimene (Edgars Patrutis, Kalvis Folkmanis, Eva Zērande, Nora Gustovska)

Šķēršļu josla ar velosipēdiem
Līdz 14.gadiem:

1.vieta- Rolands Kokins
2.vieta- Edgars Kovaļskis
3.vieta- Kristians Lūks

No 15 gadiem:
1.vieta- Māris Vecbaštiks
2.vieta- Mārtiņš Kalnišķis
3.vieta- Andris Cīpa

Dārts
1.vieta-Andra Sileniece
2.vieta- Ainārs Pāvils
3.vieta- Māris Vecbaštiks

Basketbola metieni
1.vieta –Aksels Aizkalns
2.vieta- Ainars Pāvils
3.vieta- Andris Cīpa

Specbalva tālākajam metienam (9m70cm)- Matīsam Kalējam

Čiekuru ātrlasīšana
1.vieta- Edgars Sprūds
2.vieta-Emīls Jansons
3.vieta- Ainars Fabriciuss

Čiekuru mešana mērķī
1.vieta-Juris Kilroļēičš
2.vieta- Madars Priedēns
3.vieta- Lelde Jagmina

Galvenā balva (Čiekurkauss)-Mārtiņš Vesperis.

Pievieno komentāru

Sports