"CF Liepāja" turpina treniņus arī decembrī

Jau nepilnus divus mēnešus Liepājas Olimpiskajā centrā notiek fiziskās sagatavotības treniņi, kas vairāk ir pazīstami kā „CrossFit” (CF). Ņemot vērā lielo atsaucību un interesi, treniņu nodarbības tiek organizētas četras reizes nedēļā, kurās ir iespējams piedalīties jebkuram interesentam.

Treniņus organizē biedrība „Sporta klubs CF Liepāja” un tie notiek Olimpiskā centra manēžā jeb vieglatlētikas sektorā un cīņu zālēs. Pēdējā laika atsaucība ir bijusi ļoti liela, tāpēc kopš decembra mēneša nodarbības norisināsies pēc mainīta modeļa. Būs iespēja trenēties ne tikai CF, bet arī pilnveidot sevi vispārīgas fiziskās sagatavotības treniņos (VFS). Šie treniņi nebūs tik specifiski kā CF treniņi. Tie arī tiks balstīti uz augstas intesitātes slodzi. Vispārīgās fiziskās sagatavotības treniņos tiks apgūtas tādas īpašības kā - ātrums, dinamika, spēks, izturība, lokanība. Šī būs lieliska iespēja tiem, kas vēlēsies vispārīgi celt savas fiziskās sagatavotības līmeni, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Turpmāk CF treniņi nenotiks tik lielās grupās kā līdz šim. Maksimālais dalībnieku skaits vienā treniņā būs 22 - 23 cilvēki. Šis fakts tomēr neattiecas uz vispārīgās fiziskās sagatavotības treniņiem, kur apmeklētāju skaits netiks ierobežots un neviens, kurš vēlēsies trenēties, aiz durvīm nepaliks.

Treniņā tiek veikta iesildīšanās, vingrojumu tehnikas jeb iemaņu attīstīšana un pilnveidošana, treniņa pamatdaļa un atsildīšanās. Ņemot vērā nodarbību augsto intensitāti, viena treniņa garums parasti nepārsniedz vienu stundu. Šeit tiek izmantots bagātīgs inventārs, sākot ar svaru stieņiem, hantelēm, traktora riepām, smilšu maisiem, lecamauklām, pievilkšanās un plecu purināšanas virvēm, vingrošanas rinķiem, kā arī atšķirīgām pretestības gumijām.

Pateicoties plašajam inventāram un sporta ekipējumam, treniņi nepārtraukti mainās. Treniņu metodika ir pielāgojama jebkuram dzimumam, vecumam un cilvēkiem ar atšķirīgu iepriekšējo fizisko sagatavotību un sportisko pieredzi. Turklāt laipni aicināti ir arī tie, kuri tikai tagad izdomājuši pievērsties sportam, jo treniņa slodze tiek piemērota katra cilvēka individuālajām spējām.

Ikviens, kurš vēlas izmēģināt spēkus un pārbaudīt sevi, ir laipni aicināts. Viens CF treniņa apmeklējums maksās 3,50 Ls, savukārt viens vispārīgās fiziskās sagatavotības (VFS) treniņa apmeklējums izmaksās 2,50 Ls. Sākot ar janvāri, tiks piedāvātas abonementu maksas abiem virzieniem. Nodarbības vadīs Liepājā notikušā “Pludmales Spēks” sacensību uzvarētājs Reinis Garkalns. Sīkāka informācija pa tālruni +371 22006241.

„CF Liepāja” treniņu nodarbību grafiks decembra mēnesī:
8.decembris        16.00    (CF treniņi - LOC grieķu-romiešu zāle)
9.decembris        20:00    (CF treniņi)
10.decembris        20:00    (CF treniņi)
11.decembris        18:30    (vispārīgā fiziskā sagatavotība – LOC džudo zāle)
            20:00    (CF treniņi)
12.decembris        20:00    (CF treniņi)
15.decembris        16:00    (CF treniņi - LOC grieķu-romiešu zāle)
16.decembris        20:00    (CF treniņi)
16.decembris        20:00    (CF treniņi)
18.decembris        18:30    (vispārīgā fiziskā sagatavotība – LOC džudo zāle)
            20:00    (CF treniņi)
19.decembris        20:00    (CF treniņi)
22.decembris        16:00    (CF treniņi - LOC grieķu-romiešu zāle)
23.decembris        20:00    (CF treniņi)
            20:30    (vispārīgā fiziskā sagatavotība – LOC grieķu-romiešu zāle)
26.decembris        20:00    (CF treniņi)
29.decembris        16:00    (CF treniņi - LOC grieķu-romiešu zāle)
30.decembris        20:00    (CF treniņi).

Pievieno komentāru

Sports