Cerot uz ziemīgiem laikapstākļiem, vēl neizziņo "EVE Ziemas kausa 2017" ceturtā posma vietu

Svētdien, 26. februārī, norisināsies autosprinta sacensību "EVE Ziemas kauss 2017" ceturtais posms.

Posma norises vietu un precīzu dienas kārtību organizatori ziņos ceturtdien. Šobrīd ir pamatotas cerības, ka nedēļas nogalē atgriezīsies ziema, tieši tāpēc vēl šobrīd nevar steigties ar trases izvēli. Reģistrācija internetā aktīva līdz 25. februāra pulksen 18. Sacensību dienā pieteikties varēs no pulksten 9, vēstīts biedrības "EVE Autosports" mājaslapā.

Šobrīd FWD klases līderi ir Kaspars Kairišs, Andris Kairišs un Gatis Krūtainis. FWD/R klasē pirmais  Ivo Līcis, otrais Sergejs Vereteļņiks un trešais Andris Kairišs. RWD klasē līdera pozīcija Mārtiņam Prūsim, otrā vieta Andrim Skrebelim un trešā vieta Tomam Judvaitim. RWD/R klasē pirmais Mārtiņš Prūsis, otrais Kristaps Kronbergs un trešais Kaspars Kondrāts. 4WD klasē pirmais Uldis Karlovskis, otrais ir Toms Anevics un trešais Atis Graudiņš. 4WD/R klasē līderis Raivis Aigars, kuram seko Uldis Karlovskis un Edgars Bergmanis. 2WD OPEN klasē pirmais Kaspars Kairišs, otrais Krists Kalniņš un trešais Andris Kairišs. 4WD OPEN klasē pirmajā vietā Uldis Karlovskis, otrais Raitis Vīksna un trešais Ints Kravis. DĀMAS, pirmā Laura Baļķīte, otrā Alise Freiberga un trešā Līga Artemenkova.

Biedrības EVE autosports organizētā ziemas kausa izcīņa, standarta un sporta automašīnām, norisinās sākot ar 2017. gada 15.janvāri. “EVE ziemas kauss 2017” ietvaros tiks aizvadīti pieci posmi, no kuriem četri tiek ieskaitīti kopvērtējuma rezultātos. Pirmais, otrais un trešais posms jau aizvadīts, ceturtais posms 26. februārī un piektais posms 12. martā. EVE ziemas kausa izcīņa norisinās deviņās ieskaites klasēs. FWD un FWD/R – automašīnas ar priekšējās ass piedziņu, kuru apriepojums ir ar un bez radzēm. RWD un RWD/R – automašīnas ar klasisko piedziņu, kuru apriepojums ir ar un bez radzēm. 4WD un 4WD/R – pilnpiedziņas automašīnas, kuru apriepojums ir ar un bez radzēm. 2WD OPEN – automašīnas ar viena tilta piedziņu un ar brīvu apriepojumu, tai skaitā ar sportam paredzētām riepām. 4WD OPEN – automašīnas ar pilnpiedziņu un ar brīvu apriepojumu, tai skaitā ar sportam paredzētām riepām. DĀMAS – automašīnas piedziņa un apriepojums ir brīva izvēle.

Apbalvoti tiks visi juniori, kuri startēs atlikušajos posmos, kā arī kopvērtējumā tiek ieskaitīta atsevišķa JUNIORU klase, kurā automašīnas un riepu izvēle ir brīva. Atgādinām, ka junioriem un dāmām dalības maksa netiek piemērota.

Pievieno komentāru

Sports